Skocz do zawartości

Statek TL.


strat3g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, gdyż po kilkudniowej grze w super gre jaką jest x3ap nie mogę znaleźć owego statku żeby mógł przetransportować moją stacje... Szukałem dosłowanie w każdym zakątku terytorium ziemian (wiem, wyczytalem, że są w sektorach ze stoczniami), spedziłem długie godziny na szukaniu tych statków ale bez skutku ;/

Nie wiem, może mam jakaś felerną wersje tej gry gdzie nie latają te statki? Jeśli tak to jak to naprawić? Jest jakiś skrypt?

Znalazłem także skrypt/mod dzięki któremu mógłbym bez szukania TL wybudować sobie stacje lecz niestety gdy przychodzi mi wiadomość z instrukcja co i jak to naciskam OK (ma się w tym momencie pokazać okienko z dostępnymi stacjami itp.) i gra się zawiesza, jakieś sugestie?

Korzystając z okazji chciałbym się także zapytać czy istnieje jakiś obszerny poradnik do tej gry? Wiem... google ale nigdzie nie moge znaleźć do AP, udało mi się jednak do TC ale to mnie niezbyt zadawala ;/

Prosiłbym o podanie linku, z góry dzięki.

ps.

Jak wyglada ikonka tego statku TL? Może przeoczyłem go... Jedyny statek z jakim nawiązałem ponad standardowy kontakt to gość u którego mogłem kupić informacje o asteroidach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chcesz kupić, czy wynająć TL-a. Jeśli kupić to dostępny jest np. w stoczni w sektorze Saturn, nazywa się Górniczy Statek Baza, jak go zobaczysz w stoczni (w opcji handel) to będziesz wiedział jaką ma ikonę. Takiego statku szukaj w sektorach ziemskich, jeśli chcesz go wynająć.

PS. dlaczego wszyscy nowi gracze zaczynają grę terranami?

2. Masz problem ze skryptem, pisz w temacie skryptu.

3. Masz TC, więc musisz mieć instrukcję do TC. Albo w wersji papierowej, albo w wersji elektronicznej (PDF) na płycie instalacyjnej gry. Po instalacji TC instrukcja jest w katalogu gry w podkatalogu dokuments, nazywa się Manual_PL.pdf. Każdy więc ma instrukcję, nie ma więc potrzeby przepisywać jej, dlatego nie znajdziesz poradnika w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi lecz niczego nowego się nie dowiedziałem ;/ Chodzi oczywiście o wynajęcie TL bo gdybym chciał sobie kupić i miał na to pieniądze to oczywiście domyślibym się, że jest w stoczni, zresztą niejednokrotnie go tam widziałem.

Czemu Terranie? Hmm... wydawało mi się, że jako początkujący gracz bd miał najłatwiej grać nimi.

@edit

Jeżeli nie mogę wynając statku to jedyna opcja na wybudowanie stacji jest zakup TL za ~28m? Czyli wychodzi na to, że lepiej sobie zagrać argonami? Tylko czy napewno u nich jest ten TL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu muszę cię poinformować iż nie dasz rady wynająć Terrańskiego TL-a. Niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony czy po ukończeniu kampanii Aldrin można wynajmować(wątpię). Znaleść możesz Promy Atmosferyczne (czy jakoś tak), są z reguł daleko od mapy więc nawet nie warto do nich lecieć. Wynajmować musisz od Argonów(najbliżej) lub kupić własny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...