Skocz do zawartości

Jak kupić stację wynajetym TL'em?


Jozin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupić stację wynajetym TL'em? Kazalem mu zadokowac do stoczni w Seizewell i nie dzieje sie nic, stoi jak baran w sektorze i moge se czekac nawet pol godziny, i tak nie zadokuje. Probowalem zeby lecial za mna zeby znalazl sie w zasiegu aut dokujacego i nic... zawsze nie jest widoczny jako zadokowany statek i nie moge kupic zadnej stacji bo nie mam statku z ladownia ST.

I po co ja zatrudnilem tego capa? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2012 o 12:32, Jozin napisał:

Jak kupić stację wynajetym TL'em? Kazalem mu zadokowac do stoczni w Seizewell i nie dzieje sie nic, stoi jak baran w sektorze i moge se czekac nawet pol godziny, i tak nie zadokuje. Probowalem zeby lecial za mna zeby znalazl sie w zasiegu aut dokujacego i nic... zawsze nie jest widoczny jako zadokowany statek i nie moge kupic zadnej stacji bo nie mam statku z ladownia ST.

I po co ja zatrudnilem tego capa? 😁

Witam. Spróbój wylecieć z Seizewell. Gdy ciebie nie będzie w sektorze to może się uda mu zadokować. Sprawdź też czy nie zadokowały tam jakieś inne duże statki. Może właśnie wszytkie miejsca dokujące są zajęte. Jak nie uda się to może leć z nim do innego sektora. A najlepiej to kup sobie własnego TL-a. Zaoszczędzisz nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zadokowac go do innej stoczni,zobacz czy jest taki sam problem.Moze akurat cos przewozil i pozostalo mu za malo miejsca byc cos tam wrzucic ?

Albo daj mu komende >lec do pozycji< blisko stoczni i wtedy kaz mu zadokowac do stacji.Moze faktycznie stocznia ma wszystkie doki zajete,czasami asteroidy czy

latajaca drobnica zmuszaja pilota do manewru omijania przez to ten >cap< sie gubi i ma problem z zadokowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...