Skocz do zawartości

PIRACI a wskaznik reputacji


FSEbola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. czy istnieje jakas zaleznosc miedzy wzrostem reputacji u PIRATÓW a wskaznikie reputacji u innych ras..???

2. jak sie ma wskaznik repuracji u PIRATÓW do ''rzeczywistości'' w grze..???

mam teraz wskaznik na poziomie ''Zaufany doradca rodziny'' na 57% a moj skaner tripleksowy nadal pokazuje mi piratów na czerwono,

sa to :

-M3,

-M4

-i czasem M7,

i biekty :

-orbitalne platformy bojowe, czasem jakies wieze laserowe

-kompleksy produkcyjne, obiekty rehabilitacyjne

podejrzewa ze na poziomie reputacji równym 10 tez bede widzial wrogo nastawionych do mnie piratów...hmmm....

3. czy istnieje mozliwosc zmiany tego faktu ..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2012 o 18:54, FSEbola napisał:

czyli jednym zdaniem mowiac...... nie ma co sie wysilac aby uzyskac dobra reputacje u piratów ...hmmm.....bo korzysci z tego jest prawie ZERO

Nie do końca zero. Im mas wyższą reputacje u piratów, tym mniejsze ryzyko ataku na twoje statki, bo niej będzie "czerwonych" piratów. A jeśli nawet, to będą mniej agresywni w stosunku do ciebie. Przy niskiej reputacji traktują cię jak wroga i niszczą. Przy średniej jesteś akceptowany i sporadycznie atakowany przez bardziej zawzięte klany. Przy wysokiej ignorowany i tylko desperaci atakują ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek masz racje... tyle ze ....

od poczatku gry przyjalem 'asekuracyjna' strategie polegajaca na tym ze statki handlowe tu tylko i wylacznie MISTRALE (pojemne, szybkie, dobre oslony i dobrze uzbrojone), wyposazylem w najlepsze co moga uciagnac , po wyszkoleniu handlowcow sektorowych i dalej swiatowych, dany statek dostaje rozkaz handlowania tylko i wylacznie w zasiegu 3-4 sektorów od punktu 'zero', punkty 'zero' ustalalem w takich sektorach tak aby zminimalizowac spotkanie mojego statku z piratami w promieniu 3 sektorów i tak aby moje MISTRALE nie wlatywaly w pirackie sektory badz unikaly sektory sasiadujace z piratami wlacznie z terranami.......

mam takich 15 par (dwa MISTRALE na jeden punkt 'zero'), po około miesiacu gry dorobilem sie 1,5 miliarda kredytów +dwa wezly komplesow samowystarczalnych i flota bojowa (2x M7, 5x M8, 25x M3 +TL jako zaopatrzenie floty bojowej) i do tej pory nie odnotowalem faktu ataku piratów czy terranow na moja flote handlowa

mimo niskiej reputacji u piratów nie wspominajac o terranach

dopiero pare dni temu zaczalem wypelniac misje dla piratów , doszedlem do poziomu 9 +57% ...z nadzieja ze zostana odblokowane czerwone kompleksy handlowe i produkcyjne ale widze ze to nie ma najwiekszego sensu, bo jeden drobny blad i moja reputacja bachhhh -10 poziomow w doł, kompleksy jak byly tak sa czerwone, a problemu z piratami atakujacymi moja flote nie mialem i nie mam

o flocie bojowej nie wspominam bo drobnica to mnie unika a na polowanie na M7 i wyzej trzeba sie zapuscic gleboko w nieznane sektory, wiec z nimi malo kiedy sie spotykam noo poza sektorami Mercenaries

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędne podejście. "Czerwone" stacje piratów nie staną się "niebieskie" po podniesieniu reputacji u piratów. Od tego są oferty hackowania stacji dostępne głównie w Habitatach Piratów.

Tylko musisz pamiętać, że zmiana ustawienia stacji piratów na przyjazną, ma jeden haczyk. Twoi handlowcy zaczną latać do nich, ale mogą tam 9w sektorach pirackich) spotkać wrogo nastawionych piratów. Jeśli nawet będziesz miał szczęście to pohandlujesz z piratami, wystarczy jednak, że stracisz u nich reputację, a szybko stracisz swoich handlowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...