Skocz do zawartości

Abordaż Q


Ivo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ zasadziłem się na zdobycie wszystkich osiagnięć dla AP próbuję zdobyć Q. I mam z tym duży problem. Mam marines 5 gwiazdkowych (łącznie z walką) i guzik. Zdobywam czwarty pokład, zostaje mi 15 marines i koniec. Próbowałem dosyłać w trakcie abordazu dodatkowe kapsuły z drugiego statku i nie pomaga. Czwarty pokład a potem info., że misja nieudana. W TC nie miałem z tym problemu, ale w AP nie moge tego przejść. Czy może komuś to sie udało ?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z kilkoma. Najgorzej, że wyszkolenia pięciogwiazdkowych marines trwa b.długo. Na dodatek ostatnio Q ma tendencje do teleportowania się w trakcie abordazu.

W AP abordażem zdobyłem większość M2 i M1 i nie było wiekszych problemów. 5 gwiazdkowa brygada marines z takich starć wychodziła bez start, a tu zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo szczerze podziwiam, że udało Ci się skończyć tryb DiD i trzymam kciuki za zdobycie kompletu osiągnięć. Mam prośbę, żebyś podzielił się obszerną relacją ze zdobywania Q, lub innych capital ships - nigdy mi się to nie udało.

Jacku - część osiągnięć (np DiD, czy własnie abordaże) zasługują na to miano, a część nie. Dla przykładu - jedno z osiągnięć to ukończenie kursu latania, lub przejrzenie mapy wszechświata w trybie "beczki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innymi statkami nie ma problemu. Potrzebujesz 20 pięciogwiazdkowych marines (ich wykształcenia trwa b. długo) najlepiej, gdyby mieli bojową rangę na poziomie 3-4 gwiazdek. Do tego Kobra zaopatrzona w rakiety typu Młot i Morgernsztern oraz droidy bojowe.

Najłatwiej mi idzie z dużymi okrętami typu M1 i M2. Znajduje odpowiedniego delikwenta, torpedami pozbywam sie jego eksorty i próbuje go wywabić na skraj mapy, żeby mi nikt nie przeszkadzał. Trzymam odległość ok. 10 km i stopniowo torpedami zdejmuje mu osłony. Póżniej wypuszczam ze 20 dron z rozkazem ataku i jak osłony zejdą do zera wypuszczam marines.

Ot, i cała filozofia, niestety nie dotyczy Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2012 o 08:24, szczekan napisał:

Jacku - część osiągnięć (np DiD, czy własnie abordaże) zasługują na to miano, a część nie. Dla przykładu - jedno z osiągnięć to ukończenie kursu latania, lub przejrzenie mapy wszechświata w trybie "beczki".

Nie ja ustalałem osiągnięcia, ale to co dla jednych jest łatwe, innym może sprawiać problem. W sumie to ja nigdy nie ukończyłem kursu latania. To powyżej moich możliwości. 😀

W dniu 31.08.2012 o 12:25, Ivo napisał:

Ot, i cała filozofia, niestety nie dotyczy Q.

Ano właśnie. Dlatego jest to osiągnięcie.

Przypomina mi to X3:R i kolejny patch, który dodał LX. Zachęcony opisami z forum postanowiłem go zdobyć i latać nim osobiście. Udało mi się to dopiero z 12 statkiem z kolei. To samo było za drugim razem, w nowej grze. Oczywiście bez BSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...