Skocz do zawartości

"Żaden laser nie jest dostępny"


Jozin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż wybrałem sobie profil "Anonimowy Argon" i podczas 1 misji (samouczka) mam zniszczyć cel (jakieś śmieci) , jednak wyświetla się komunikat "żaden laser nie jest dostępny". Jak to rozwiązać, trzeba te lasery zakupić i tego nie umieścili w samouczku czy coś?

Wcześniej grałem tylko w Freelancera (cały czas gram od dnia premiery), który wydaje mi się znacznie mniej skompliowany, i mimo braku polskiej lokalizacji ogarnołem go bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy rozumiem dobrze, ale jesli chodzi o naukę latania na początku to w pierwszej kolejnosci wyrzuca pojemniek ktory trzeba nie zniszczyć tylko "nacelowac"(lewy myszki), też z tym mialem problem, tłumaczenie wydaje mi sie nie dokladne, dopiero dalej trzeba zniszczyć. Lasery masz pod 1.

Jeśli to nie pomaga to przeinstaluj mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych modów, na razie próbuje ogarnąć czystą wersje. Chyba że polecacie jakiś mod, który najlpeiej od razu wgrać bo rozgrywka jest lepsza, bardziej zbalansowana etc.

Czyli wszytsko ok, po prostu niedopatrzenie fabularne, a nie Bug jakiś. Na innych profilach są już te lasery zainstalowane i nawet smyślnie się strzela, ale na poczatek chcialem zagrac kims w miare neutralnym 😀 Troche handlu troche zabijania itp 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poznajesz grę, to lepiej graj w czystą. Jak już ją poznasz (pohandlujesz, powalczysz, zrobisz kilka misji lub fabułę, zbudujesz stację, kompleks itp), wtedy poszukaj odpowiednich dla twojego stylu gry skryptów i modów.

Na każdym profilu możesz być neutralny. Profil startowy to tylko wybór statku startowego, początkowego sektora, gotówki na starcie i początkowej reputacji u ras. Wszystko inne jest takie samo, a wszystko co do dalszego rozwoju sytuacji zależy od ciebie.

Oczywiście jest jeszcze problem z fabułami: główna fabuła dostępna jest od razu na profilu Argon Peacekeeper, na pozostałych dopiero po osiągnięciu odpowiedniej reputacji u Argonów. Nie jest dostępna na profilu Terran Commander.

Na obu wymienionych profilach mamy dostęp do "Wojny" między Argonami a Terranami i możliwość wykonywania misji wojennych. Na pozostałych profilach wojna toczy się, ale bez naszego udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli tak to wygląda, dzieki za objaśnienie, teraz nic tylko ogarnąć to wszystko, choć przyznam, że najbardziej mnie interesuje walka myśliwcami. Mam jeszcze jedno pytanie, czy w grze są jakieś pola gazów, nebulle, pola kosmicznych śmieci, czarne dziury itp? Bo Freelancer pod tym względem miażdzył czasami, zwłaszcza w Omicronach 😀

P.s I czy są jacyś kosmici ? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...