Skocz do zawartości

Problem z dokowanie na autopilocie


zamek9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do autopilota, klikam lewym przycieskiem myszki na jakiś obiekt, później Shift+A i mi pisze tak "Wyrażono zgodę na dokowanie, autopilot uruchomiony", niby wszystko ok ale autopilot nie działa i lece prosto jak leciałem wcześniej.

Inaczej... klikam na obiekt lewym myszki, poźniej jeszcze raz i z opcji wybieram autopilota, pisze na dole, że autopilot znowu uruchomiony ale dalej lecę jak lecę i nikt mnie nigdzie nie naprowadza....

czy ja coś robię źle czy jednak modowanie zrobiło swoje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakich stacji nie możesz zadokować? Jeśli do ziemskich (terrańskich), to nie ma się co dziwić. Ze względu na ich wielkość, ścieżka naprowadzania (te migające punkty prowadzące statek jak po sznurku przy dokowaniu na autopilocie) jest bardzo długa. Dokując na autopilocie statek leci na koniec tej ścieżki, by później podążać nią do stacji. W ziemskich sektorach po wydaniu rozkazu dokowania na autopilocie, statek może nawet polecieć w przeciwną stronę niż stacja, bo tam będzie koniec, bardzo długiej ścieżki dokowania.

Wydaj rozkaz dokowania, włącz SETA i zobacz co będzie się działo.

Co do skryptów lub modów, to nie spotkałem się z żadnym, który by psuł autopilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą ścieżkę zawsze czy włączam autopilota czy nie, jeśli tylko zatwierdzą i piszą, że mogę lądować od razu mi sie pokazuje ścieżka i zielony punkt, a chodzi o to, że włączając autopilota on wcale na tą ścieżke nie chce lecieć, wogóle nie reaguje na nic, czy go włączam 1 km czy więcej przed stacja, gram grę dowolną ale w misjach też tak samo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle a ja nigdy w auto jeszcze nie dokowałem...

Rasa Argoni, wszędzie gdzie tam latam po lokacji czy to Argon Prime, Moon czy cokolwiek, i co by nie wybrał do dokowania to jest tak samo, więc albo robię jakiś głupi błąd albo juz nie wiem co jest grane.

Co znaczy kilka kilometrów 😀 czy to znaczy, że ja muszę wlecieć na tą ścieżkę i dopiero mogę włączyć autopilota ? myślałem, że on sam ma tą ścieżkę znaleźć i tam wlecieć.

PS. Wiem, że to trochę głupie ale normalnie spróbowałem 😀 ale będąc na ścieżce nie chce również mną kierowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest postęp !!

Uruchomiłem czystą grę CconflictTerański i autopilot działa 😀

Więc teraz już jest pewne.. mody mody i jeszcze raz mody, ma ktos jakiś pomysł jaki mod może na to wpływać ?

Mam AP instalowanego na czystym CT później XRM do addon w AP, z dodatków mam Hull Multiplication Pack,Cocpit Mod, Bonus Pack, Mars Data, IE, IEX, i na końcu XRMi

PS.

Spójność plików i ponowna instalacja pomogła, problemem było prawdopodobnie złe wklejenie skryptów, folder "scripts AP" z XRM 2 wkleiłem do scripts w CT a nie do scripts w addon dla AP. Najlepsze, że grając 11 godzin w grze nie spotkałem jeszcze statku(oprócz tego co mnie uczył latać na początku). A nie grając nigdy w podstawkę myślałem, że to się dopiero rozkręci.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow. Jestem nowy na tym forum, choc przygode z seria X zaczalem od BTF.

Jesli to jest niewlasciwe miejsce na moje pytanie, z gory przepraszam. A mianowicie, chodzi mi o automat dokujacy, w AP jego wielkosc to XXL. Czy mozna to obejsc za pomoca jakiegos skryptu by mozna bylo go montowac w kazdym statku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...