Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc


jack732
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Piszę bo utknąłem grając Argon Peacekeeper - wykonalem misje bazy wojskowej , otrzymałem bazę główną ale w jaki sposób podejmować misje wojny ? Latam od sektora do sektora w którym jest wezwanie pomocy ale po zniszczeniu wrogów nic się nie dzieje - tak jak bym nie brał udziału w misjach .Jak ktoś może niech napisze co robić dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w czystym AP też tak było. Nie ważne czy zniszczyłem statki we wskazanym sektorze, czy też nic tam nie robiłem, nie było żadnej reakcji na moje poczynania. Nie wiem czy to normalne, czy nie. Nie interesowało mnie to gdy grałem w czyste AP, czekałem na wydanie moda XRM dla AP, a on wprowadził Sieci Wywiadu i Nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o modzie ale nie chce się mi zaczynać wszystkiego od początku czy ktoś może mieć jeszcze jakieś pomysły na mój problem?

(ps.jak pobrać part 2 http://www.thexuniverse.us/downloads/cmod/XRM/1.24/XRM1.24_PART_2B.zip bo nie mam koncepcji The X Universe - 404 Not Found Error Finding Pa

taki był wpis) 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spamowanie ale po prostu nie ogarniam tyle tego że można się pogubić dzięki serdeczne za pomoc .

Spróbuje uruchomić ten mod a jak nie dam rady to odpuszczę sobie granie bo szkoda czasu. przesiedziałem do tego momentu dużo godzin mam 4 stacje 490milionów na koncie i nic nie mogę robić bez sensu.

ps .już nie ma problemu z pobraniem partu 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...