Skocz do zawartości

Cheat


Trucx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio grając w X3 TC grałem grałem i po chwili komputer się włączył sprawdziłem w całym domu i na moim osiedlu został wyłażony prąd .

Poczekałem 3 h prąd wrócił włączam kompa (nie dokończyłem uzbrajania jednego ze statków) odpalam grę i tu niespodzianka save na którym grałem został najwidoczniej uszkodzony gdy klikam wczytaj grę wyskakuje czarny ekran i komunikat ze program przestał działać .

Pewnie się zastanawiacie co to ma wspólnego z skryptem cheat zaraz to wytłumaczę :

Mniej więcej pamiętam jaką range bojową miałem i jaką rangę miałem u ras (a raczej rasy bo nigdzie po za sektory aragońskie nie wylatywałem) i chciałbym to przywrócić

ale zdobycie tego co miałem od początku graniczyło by z cudem znaleźć xenońskie okręty klasy M2 M7 M6 opuszczone i to w jednym sektorze .

W grze są statystyki i mój kolega tez ma X3 i co 2 tygodnie wymieniamy się statystykami (tak na jaja 😁 ) i chciałbym wiedzieć czy gdybym użył programu cheat to by było widać w statystykach ?

Mam na myśli dokładne odtworzenie sytuacji czyli stworzenie opuszczonych okrętów sprzedanie ich itp.

Mój najdłuższy post na tm forum 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Statystyki możesz wystawić z gry, jeśli ma ona znacznik *modified*, możesz je wysłać do Egosoftu, ale nie zostaną one uwzględnione w Twoim rankingu, właśnie dlatego, że jest w nich podpis iż gra została zmodyfikowana.

A wcześniejszego save nie możesz wczytać? Trzeba mieć nawyk robienia sav, po ważniejszych zdarzeniach w grze (jak zdobycie jakiegoś statku itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę spróbować ale w takim przypadku muszę pędźić do sektora .

Czyli jak gram na skryptach to mi w ranking tego nie wilczy ?

Bo cheat bawiłem się kiedyś i porostu siedzi w skryptach .

No niestety to był jedyny save 🙁

A nawet bez dodania czegokolwiek z cheat dalej mam *modified* .

To chyba temu że mam takie skrypty jak :

SCS NPC balin addon i cheat 😛

(muszę go wkońcu usunąć zbyt duża pokusa 😈 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie będę tworzył nowego tematu bo sedno sprawy podobne... Kiedyś instalowałem jakiś skrypt (nie pamiętam nazwy) aby w stoczni splitów pojawił się Hyperion. Później odinstalowałem skrypt, teraz mam czystą grę tylko z Bonusem TC ale w profilu dalej wyświetla mi się na samym dole ***modified***.

Jest jakaś możliwość aby usunąć ten wpis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Hyperion dodawany jest do stoczni Paranidian, bo to statek Paranidiański. Wszystkie skrypty dodające ten statek do stoczni dodają go do stoczni Paranidian. Sprawdź dokładnie czy usunąłeś wszystkie pliki tego skryptu.

2. Uruchom nową grę i zobacz czy będziesz miał znacznik *modified*. Jeśli nie będziesz miał to OK, jeśli będzie, to znaczy, że masz jednak jakiś skrypt, który uruchamia się na starcie nowej gry.

3. BP sam w sobie nie zmienia znacznika na *modified*, ale jeśli dobrze pamiętam to opcja kolorowania nazw statków zawarta chyba w przedstawicielu handlowym lub agencie komercyjnym zmienia grę na *modified*. Jest to opisane w temacie o BP.

4. Mogłeś też wpisać "magiczne imię", to też zmienia grę na *modified*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...