Skocz do zawartości

Brak marines


Łukasz1985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum. Mam nadzieję, że "starzy wyjadacze" wybaczą "świeżakowi" wychylanie się na dzień dobry z nowym tematem, ale z odpowiednim nigdzie się jeszcze nie spotkałem.

Mam problem. Jakiś czas temu grałem w X3TC. Wtedy rozpocząłem Własną Grą, ale dla przerobienia fabuły i uzyskania dostępu do niektórych opcji zacząłem od nowa jako Anonimowy Argon. Niestety jest kilka nieprawidłowości. Wcześniej wszystko grało. Teraz (w nowej grze) nigdzie nie ma dostępnych do kupienia marines. Przez to utknąłem przy odbijaniu statku z radą w kampanii Gonerów. Nie wiem co mam robić. Szukam czegoś na ten temat od tygodni i nic.

Poza tym wcześniej wykorzystywałem Pustułki do mapowania sektorów. Teraz nie mam polecenia (mapuj/zbadaj sektor?) potrzebnego do zbadania sektora statkiem innym niż ten którym osobiście kieruję.

Wykorzystywałem skrypty na satelitę w sektorze, tworzenie i przewożenie asteroid, na transport wojskowy (z tych transportów nigdy nie korzystałem), oraz w skrajnych sytuacjach (głównie dla ratowania kogoś niezależnego kogo nie chciałem tracić) skrypt na naprawę statku. Ten ostatni ma coś wspólnego w nazwie w edytorze skryptów z marines. Chyba chodzi o ten, w którym niby to mają oni naprawiać statek. Tyle, że nigdzie nie mogę zdobyć samych marines. Poprostu wszędzie tam gdzie w Własnej Grze wcześniej mogłem ich kupić brakuje części o marines. Usunąłem pliki skryptów z katalogów gry, próbowałem z zapisanym stanem obecnej gry, dla sprawdzenia rozpocząłem nową i wciąż to samo.

Proszę, pomóżcie. Już nie wiem, gdzie się zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz w dwóch wątkach tych samych postów. Założyłeś nowy temat to poprzedni post trzeba było skasować.

Co do Twojego problemu: za dużo namieszałeś w grze, przeinstaluj na nowo grę. Odinstaluj starą, skasuj pozostałości katalogów - zostają stare niedobitki modów i skryptów - oraz zainstaluj od nowa grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post w innym temacie był wcześniejszy. Pisałem oba nocą. Zapomniałem go usunąć. W ciągu dnia miałem dużo pracy. Dziś wszedłem na forum i już go nie bylo. Poprostu ktoś już mnie w tym ubiegł.

Odnośnie gry, żaden z używanych przeze mnie skryptów z dostępnych informacji nie powinien powodować takich rzeczy.

Gry niestety nie mogę zainstalować, bo rok temu miałem pożar od wadliwego gniazdka elektrycznego. Zaczął się ok. 3 w nocy i chapnął od razu sporo łatwopalnych rzeczy, w tym drewnianą szafę (za którą było schowane). Gdybym spał odrobinę głębiej w kwadrans zostałaby ze mnie skwarka. Znalazłem po tym wersję którą ściągnąłem i której używam. Działa ona bez użycia instalatora. Raczej nie pasjonuję się piractwem, więc nie mam płatnych kont na serwerach z których można pobierać więcej pirackich rzeczy, a jako darmowy użytkownik zajmie mi to tygodnie (sprawdzałem).

Chciałbym wiedzieć dlaczego tak mogło się stać i jak to zmienić. Jeśli ktoś może pomóc będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...