Skocz do zawartości

czy da się ominąć misje w kampanii Terran ?


KordeQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem z misją u terran : mam lecieć do nieznanego sektora obok family zayarth aby przejąć spl. słoń . No i tu zaczyna się problem , kiedy wlatuje do sektora wszystkie asteroidy wybuchają po czym ja i wszystkie inne statki wybuchają . próbowałem na różne sposoby , np wysyłałem tam moją katanę ale jak ona tam wlatywała to nic sie nie działo zero wrogów tylko asteroidy. jeśli ktoś wie jak ominąć tę misje to niech pisze. odrazu napisze jakie mam skrypty i mody :

-Turbo booster

- Free Jump (jakby co to próbowałem już free jumpem i zwykłym przelotem przez brame)

- Race invasions

- Factory Complex Constructor

- STO

- Escape pods

- Cadius Ship pack

- T.U.B.S in TC

- CMOD 4

- Immersive environments

- Shawns cockpit mod

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście takich problemów z grą nigdy nie miałem więc wypowiem się raczej standardowo..... pewnie przydałoby się usunąć po kolei skrypty i mody sprawdzajc czy coś sie zmienia w grze lub przeinstalować grę od nowa zrobić misję na czystej i załadować swoje ulubione skrypty (oczywiście najpierw zgrać sobie save, skopiować cała stara instalkę gry aby nie obudzić się z ręką w nocniku, że save na vanile nie działaja :-)...

może ktoś bedzie wiedział co konkretnie wywołuje błąd u ciebie ja mam niestety tylko tego typu sugestię pzdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 31.05.2012 o 19:17, KordeQ napisał:

witam mam taki problem z misją u terran : mam lecieć do nieznanego sektora obok family zayarth aby przejąć spl. słoń . No i tu zaczyna się problem , kiedy wlatuje do sektora wszystkie asteroidy wybuchają po czym ja i wszystkie inne statki wybuchają . -

Winowajca: Immersive environments

Chyba jakaś poprawka do IE likwiduje ten problem, musisz poszukać informacji w oryginalnym temacie moda na forum Egosoftu, lub po prostu na czas misji usunąć go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie natomiast w zasadzie na początku gry, po rozwaleniu boi nadprzestrzennej i Xenona w sektorze 'Mars' /na rozkaz - oczywiśćie 😀 / ,

nagle wszyscy terranie są na "czerwono" i po chwili zostaje ze mnie siwy dym..

(chociaż już wcześniej także, ich okręty takie były ale mnie nie atakowali) .

Co jest z tymi terranami, że mnie nie 'lubią' ?

/skryptów nie wymieniam bo .... mam chyba wszystkie 🙁 /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunairam : Tez bym nie pałał sympatią do kogoś kto niszczy boje za prawie 200 mln.

Zniszczyles ich strukture wiec Cie zaatakowali,a skoro wczesniej byli na czerwono lecz nie atakowali to moze Twoj statek lub jakis inny z Twej floty

mial zaznaczone terran jako wrogów pomimo tego ze mieli do Ciebie neutralne bądź pozytywne nastawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zmień w rozkazach swojego statku, lub wszystkich swoich statków Terran z Wróg na Przyjaciel i będziesz miał spokój (pod warunkiem, że twoja reputacje nie jest zbyt niska).

Atak, a już na bank, zniszczenie czegoś należącego do jakiejś rasy zmienia nasze ustawienie tej rasy z Przyjaciel, na Wróg, więc należy pamiętać i wiedzieć o tym i kontrolować to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2012 o 16:30, Yacek napisał:

Dokładnie, zmień w rozkazach swojego statku, lub wszystkich swoich statków Terran z Wróg na Przyjaciel i będziesz miał spokój (pod warunkiem, że twoja reputacje nie jest zbyt niska).

Atak, a już na bank, zniszczenie czegoś należącego do jakiejś rasy zmienia nasze ustawienie tej rasy z Przyjaciel, na Wróg, więc należy pamiętać i wiedzieć o tym i kontrolować to.

Kiedyś mi się zdarzyło że mój konwój miał ustawionych Paradian jak wrogów , najśmieszniejsze było to że było około 4-5 transportowców wyładowanych po brzegi rakietami 😁 wiozłem je do Avarice aby dozbroić flotę . Przelatywałem przez któryś tam sektor nagle dostałem powiadomienie ze mój konwój jest atakowany wlatuje do sektora i jeden wielki rój rakiet i statków miałem Freeza i dopiero po 2-3 minutach zobaczyłem że są same szczątki 🙁

Te statki wiozły około 850-1250 rakiet OSA i HURAGAN a tak że mnóstwo moskitów i jedwabników + 2 statki z torpedami rakietami "większego kalibru" razem cos koło 30-40 mil było to warte

Dlatego zawsze sprawdzam 2 razy nastawienie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...