Skocz do zawartości

Terraria


Medyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Terraria, gra podobna minecraftowi. Ukazana w perspektywie 2 D. Wyróżnia ją mnogość sprzętu i uzbrojenia, walki z bosami ( każdy pojawia sie po spełnieniu odpowiednich warunków) i jest naprawdę wciągająca. Gdy zagrałem pierwszy raz odrzuciło mnie. Nie lubie Minecrafta i jemu podobnych. Ale postrzelanie z rekino-karabinu do goblinów i albo bosa w postaci wielkiego czerwia kopiącego pod ziemią jest naprawde świetne. W grze jest wiele środowisk, od gór i pustyni, przez oceany i piekło, aż po kraine kucyków i tęczowych drzew (powstaje po zabiciu bosa w piekle).

Chcesz polatać z plecakiem odrzutowym? Może wolisz pokopać w ziemi i odkryć opuszczone katakumby pełne skarbów? A może chcesz stawić czoła armii goblinów lub pokonać potężne smoki i demony ?

Jeśli tak to ta gra jest dla ciebie i czeka na steamie!

Link do gameplayu który pokazuje wszystkiego po trochu.

http://www.youtube.com/watch?v=UGo7iMUcxLc

Link do Terrariowej wikipedii:

http://terraria.wikia.com/wiki/Terraria_Wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra może być naprawdę fajną przynajmniej dla mnie alternatywą minecraft'a jednakże nawet fajne gry może w bardzo prosty sposób zabić steam'owa cena. Ponad 40zł za taką grę - trochę pokroju Marjo...

W dniu 30.05.2012 o 18:18, Trucx napisał:

Zdobyłem wszystko co jest dostępne 😀

Już nie będzie aktualizacji 🙁

Z tego co mnie się wydaje to w takich grach, trochę jest tak jak w MMO. Chodzi o tworzenie czegoś z przyjaciółmi wspólną zabawę. Podobnie jak Minecraft, przynajmniej tak mnie się zdaje widząc po filmikach na youtube, jest grą typowo nastawioną na wspólną rozrywkę. A nie na zasadzie bo ja już mam wszystko co jest możliwe do zdobycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie jeszcze aktualizowana, ponad to są świetne mody wzbogacające tę grę, a ona sama w sobie jest naprawde bogata. Cena, fakt, nie tania ale to i tak mołowa takiego minecrafta. Co do samej treści gry, to takie MMO do gry samemu lub znajomymi, gra oferuje nie samowicie wiele smaczków. Zabawa na wiele tygodni. A dodatkowo jeśli zaczniemy od nowa to zawsze będzie troszkę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.05.2012 o 18:19, Konrad162 napisał:

Gra może być naprawdę fajną przynajmniej dla mnie alternatywą minecraft'a jednakże nawet fajne gry może w bardzo prosty sposób zabić steam'owa cena. Ponad 40zł za taką grę - trochę pokroju Marjo...

Z tego co mnie się wydaje to w takich grach, trochę jest tak jak w MMO. Chodzi o tworzenie czegoś z przyjaciółmi wspólną zabawę. Podobnie jak Minecraft, przynajmniej tak mnie się zdaje widząc po filmikach na youtube, jest grą typowo nastawioną na wspólną rozrywkę. A nie na zasadzie bo ja już mam wszystko co jest możliwe do zdobycia.

Grałem w tę gre prze rok z kumplami na publicznych serwerach ...

Ale nie można grac non-stop w to samo bo się nudzi szybciej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...