Skocz do zawartości

Galeon


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już na ten temat, Stocznia XTM-a to stocznia jak każda inna, za darmo statków nie dają, jak ktoś uważa że ułatwienie to niech usunie pozostałe stocznie, też ułatwiają bo można w nich kupić statki.

Galeona można zdobyć (abordaż, BSE), ale należy uważać, jeśli trafi się na ten z misji Srab to w momencie gdy będzie on próbował uciec gram może wyjść do pulpitu. Choć jeśli dobrze pamiętam to w wersji 075 naprawiono błąd z Napędem Skokowym Galeonu i skakał normalnie bez objawów ubocznych (pulpit). 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pisałem już na ten temat, Stocznia XTM-a to stocznia jak każda inna, za darmo statków nie dają, jak ktoś uważa że ułatwienie to niech usunie pozostałe stocznie, też ułatwiają bo można w nich kupić statki.

Galeona można zdobyć (abordaż, BSE), ale należy uważać, jeśli trafi się na ten z misji Srab to w momencie gdy będzie on próbował uciec gram może wyjść do pulpitu. Choć jeśli dobrze pamiętam to w wersji 075 naprawiono błąd z Napędem Skokowym Galeonu i skakał normalnie bez objawów ubocznych (pulpit). 😎

Ja grałem w 0.75 (z poprzednimi wersjami nie miałem kontaktu) i pojawiał się problem z wywalaniem do pulpitu. Próbowałem parę razy z różnymi statkami i za każdym razem było to samo. Po kilku takich wypadkach doszedłem do wniosku, że jedyna możliwość to zniszczyć/zmusić do opuszczenia przez załogę wystarczająco szybko, by napęd skokowy się nie aktywował. Udało mi się tak przejąć dwie jednostki. Może miałem pecha i za każdym razem trafiałem na te związane z misjami, ciężko wyczuć 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...