Skocz do zawartości

Prośba dla Yacka w sprawie Treasure Hunt (Polowanie na skarby)


jack732
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie piszę bo mam problem z tą misją , przejrzałem dużo postów i nie znalazłem odpowiedzi. Doszedłem do wskazówki 7 i nie mogę znaleźć kontenera w Herons Nebula. Robiłem wszystko zgodnie z twoją instrukcją i nic . Dodam że w tym sektorze mam stację z połączonych elementów (40). być może to stanowi jakiś problem . Jeżeli ktoś we w jaki sposób rozwiązać mój problem będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść wskazówki: "Sektor na zachodzie, to miejsce do którego musisz się udać. Nie istnieją dwa takie sektory. Udaj się na południe lub północ, dotrzesz tam, wykonując skoki. Bez względu na wybrany sposób, dotrzesz do domu. Kiedy go odnajdziesz, od razu zobaczysz światła"

Kod: 1 12 12-7 3 16 -4 7

Rozwiązanie: Sektor dwa skoki na północ od domu światła.

Dom światła to Home of Light, dwa skoki od niego na północ jest sektor Herons Nebula, w nim zaś musimy lecieć na podane współrzędne, gdzie znajdziemy kolejny Moduł przechowujący dane.

​Moje pytanie jest następujące jak szukać miejsca kontenera. Czy wpisać te dane w auto pilocie ? jeżeli ktoś robił ten quest niech napisze będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacyjne - leć do pozycji. na mapie sektora ustawiasz klawiszami strzałek pozycję (klawisz Insert zmienia orientację mapy, aby można było ustawić współrzędne góra-dół). Popróbuj, zobacz do wiadomości misji i leć na podane współrzędne.

Inna sprawa, że jeśli masz spory kompleks w tym sektorze, to po wlocie do niego, jeśli wygenerowany kontener znalazł się zbyt blisko jakiejś fabryki, został przez system antykolizyjny wyrzucony w inne, odległe współrzędne. W takim przypadku masz kilka rozwiązań:

1. Latać samemu po sektorze i szukać.

2. Puścić jakiś szybki statek z rozkazem zadania sektora i dużym promieniem skanowania.

3. Rozstawić satelity.

4. Użyć skryptu SCS Suite. Skanowanie sektorów w tym skrypcie wykryje Ci wszystkie kontenery, w tym ten szukany, klikając na niego w opcji wyników skanowania polecisz automatycznie do niego (tylko potrzeba odpowiednio skonfigurować SCS Suite).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...