Skocz do zawartości

space ranger 2


s2892
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miłe fajne przyjemne prostsze. Ot taki przerywnik. Gierka turowa, rzut z góry, skoki między systemowe oparte o paliwo (?), ma swoich Xeonów co się ich tłucze.

Warto zobaczyć. Ma fajne questy (czasem z porąbanym pomysłem np konkurs gotowania pizzy etc. )

Recenzja jaką znalazłem to:

http://www.gry.gildia.pl/gry/space_rang ... a/recenzja

A poza tym teraz jest wyprzedaż i kosztuje tylko 4.99 😀

A to tyle co 2 butelki piwa (więc można przeboleć) 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Także mam tą grę z CDA, no i cóż mogę powiedzieć? 🙁 Jest rzeczywiście trudna, a teraz zainstalowałem ją na laptopie i uruchomiłem na poziomie trudności 200 procentowym, 😎 i nie jestem pewien czy dobrze się czułem gdy tak zrobiłem. 😉 Wprawdzie gram tak dopiero jeden dzień, więc jeszcze tego nie odczuwam, ale się zobaczy później. Gra sama w sobie jest fajnie zrobiona i chodzi nawet na starszych komputerach. 😎 Ogólnie grafika jest ładna, tło systemów nie jest jednostajne, a niektóre zadania są naprawdę dziwne i dochodzi do tego kupa nawiązań.

A jeśli ktoś grał w Star Wolves albo inne gry od 1C i podobały mu się to niech kupuje w ciemno.

W ogóle po co ja to mówię skoro są tu sami maniacy X'ów. Space Rangers i X'y są do siebie bardzo podobne i to jest moja ostateczna rekomendacja. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...