Skocz do zawartości

problem techniczny ?


Balbinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam witam i pozdrawiam,

mam taki problem z gra " opis "

po wlaczeniu gry i przebrnieciu przez te wszystkie intra wlaczam jakikolwiek profil sprawdzane kilkakrotnie na kilku profilach,

po kilku ...kilkunastu ( to jest losowo raz po 5 min , innym razem po 20 min ) gra sie zawiesza zapetlujac muzyke , muzyka trwa 10 sek , i odnowa leci ten sam urywek 10 sekundowy , obraz nawet nie drgnie , dopiero po nacisnieciu alt+ctrl+del moge gre wylaczyc ,

poradzcie co robic ???

mam tylko skrypty

SCS

Bail addons

moda XRM

X3APXPluginManager_Installer Cycrow

Bonus_Pack_5.1.0.0

mam nadzieje iz ten problem jest juz znany i jestescie wstanie mi pomoc za co zgory wam dziekuje

z poszanowaniem Balbina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XRM i Plugin Manager nie lubią się za bardzo. Własnie z powodów problemów takich jaki ty masz od kilku wersji XRM jest dostępny tylko do instalacji manualnej.

W pierwszej kolejności to zobacz do katalogów X3 Terran Conflict i X3 Terran Conflikt\addon czy masz tam podkatalogi Plugin Manager. Jeśli tak to usuń je.

Jeśli dalej będzie to samo po usunięciu tych katalogów, pisz, będziemy walczyć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2012 o 14:55, Balbinka napisał:

sorki ale nie pomoglo jak sie wieszal to sie wiesza:(

Odinstaluj wszystko co dodałaś PM. Czyli wróć do czystego AP. Sprawdź jak AP działa.

Na wszelki wypadek zrób weryfikacje plików AP ze Steama.

W PM jako katalog gry wskaż jakiś inny katalog (np. kopią TC).

Sprawdź czy nie masz dalej w katalogu addon katalogu Plugin Manager (usuń jeśli będzie).

Zainstaluj manualnie XRM sprawdź działąnie.

W dniu 17.03.2012 o 14:55, Balbinka napisał:

a tak na marginesie masz moze pliki dat na bail i scs ?? by nie musiec instalowac menagera??

Nie ma czegoś takiego. Jeśli już to piki .xml tych skryptów. Użyj PM (Package explorer) do wypakowania plików z plików .spk i to co wypakujesz instaluj manualnie (kopiuj do odpowiednik katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2012 o 12:07, Balbinka napisał:

juz pozostal tylko jeden wyjatek a mianowicie NPC Bail Addon niby dziala ale skonfigorowac nie moge bo mam czysty pasek i tyle 😀

jak macie jakies pomysly to slucham z uwaga .

z poszanowaniem Balbinka .

Kilka razy już o tym było.

Do konfiguracji NPC Bail wymaga Community Configuration Menu i odpowiedniej biblioteki. Opis jest tu: http://xudb.pl/index.php?/topic/348-skrypt-npc-bailing-addon/page__p__4336#entry4336

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...