Skocz do zawartości

Ziemianie


__PiTeR__
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ma Wspólnota do Terran. Wrogami Terran są Argoni, atakując Argonów w sektorach Terran podnosimy reputację u Terran, spada nam u Argonów, ale tylko u Argonów. Reputacje u pozostałych ras Wspólnoty pozostają bez zmian, nie są one powiązane w żaden sposób z reputacją Argonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, atakując Argonów w sektorach Terran poprawiamy sobię reputację u Terran, ale możemy także w sektorach zewnętrznych Argonów wykonywać zadania by poprawiać sobię u nich reputację ( nie psując sobie repki u Ziemian). Tak więc można to jajkoś zbalansować. O to mi chodziło mniej więcej 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2012 o 20:01, Yacek napisał:

Co??? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Czy wiesz co to jest Wspólnota Planet?

No z tego co wiem koledze się coś pomyliło...to chyba wszyscy poza Terranami. Tak mi się wydaje. Ale powracając do tematu to myślę, że jednak jakoś da się tą reputację zawyżyć ale...Czy to nie będzie miało negatywnego wpływu na fabułę(chodzi mi tu o dobrą repkę z argonami i terranami naraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2012 o 21:29, Yacek napisał:

No właśnie stamtąd bierze się cała moja wiedza o X-ach a czytałem ją jeszcze przed twoim tłumaczeniem. Tak czy siak Terranie na pewno nie są w tej całej

Wspólnocie i przypisywanie ich do niej to duży błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2012 o 21:32, BetonowaAnakonda napisał:

No właśnie stamtąd bierze się cała moja wiedza o X-ach a czytałem ją jeszcze przed twoim tłumaczeniem. Tak czy siak Terranie na pewno nie są w tej całej

Wspólnocie i przypisywanie ich do niej to duży błąd

To po co ja ją tłumaczyłem 😀

Ale masz rację Terranie =/= Wspólnota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No

W dniu 5.02.2012 o 21:53, Yacek napisał:

To po co ja ją tłumaczyłem 😀

Ale masz rację Terranie =/= Wspólnota.

To że, nie czytałem encyklopedii zanim ją przetłumaczyłeś wcale nie znaczy że, nie jest potrzebna. Osobiście to bardzo mi się to podoba i szanuje tłumaczenie bo chętnie przeczytałem ją jeszcze raz po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...