Skocz do zawartości

Pytanie dot misji w fabule Borońskiej-HUB


Omicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dot. misji w której aktywujemy pierwszy zestaw bram skokowych. Niby podczas misji Mahi Mi informuje że mogę połączyć jeden z trzech (tak samo jest to opisane w FAQ).

Gdy klikam na łączenie pierwszego zestawu okazuje się że mogę połączyć dowolny sektor 😀 Np Omicron Lyrae/Treasure Chest...więc jak to jest?

Mam pytanie dot. komunikatu o fabule Aldrin. W FAQ jest napisane aby nie zaczynać jej bo wyklucza się z PHQ, tak więc czy jeśli odrzucę komunikat dot. zaproszenia do fabuły Aldrin dostanę go ponownie później (po skończeniu PHQ)? albo mogę go zaakceptować lecz nie wykonywać pierwszej misji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To tylko przykład sektorów, które możemy podłączyć, nie ma wymogu ich podłączania.

2. Jeśli odmówisz nie będziesz miał już więcej zaproszeń do fabuły Aldrin. Zdaje się że konflikt został poprawiony w którymś z kolejnych patchy. Zobacz do tematu http://xudb.pl/index.php/topic/1812-patche-do-tc/ i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2012 o 22:56, Samotny napisał:

Rozumiem że później mogę za opłatą 10.000 ogniw energetycznych zmienić sektor na inny ? 😀

Jak najbardziej. Wszystkie trzy zestawy, po odblokowaniu, można dowolnie zmieniać. Potrzeba do tego oprócz podanej kwoty kredytów również Ogniw Energetycznych i czasu, bo po wykonaniu zmiany, następną możemy wykonać dopiero po godzinie lub więcej. Dokładnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...