Skocz do zawartości

Pojawiające się statki bez wyposarzenia


chak510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co autor miał na myśli?:

1. statki, które można odkupić, często uszkodzone, a wówczas "gołe", bez sprzętu, bez osłon

2. nowe statki w stoczni, w opcji minimum, wprawdzie ze sprawnym w 100% kadłubem, ale bez wyposażenia

Obojętnie, czy punkt 1 czy punkt 2 czy też oba naraz, wypada się zgodzić, chociaż nie jest to nic odkrywczego 😉. Tak, pojawiają się statki bez wyposażenia 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORTOGRAFIA!!!

Nawet jakbym chciał pomóc to nie jestem w stanie cie zrozumieć! Mimo, że na forach jest używany uproszczony polski to zadbaj o to, aby twoja wypowiedź była chociaż trochę zrozumiała dla innych. Ja się staram, inni się starają, więc i ty chociaż trochę się postaraj. Jak nie dajesz sam rady to pobierz przeglądarkę z wbudowanym słownikiem np. Mozillę Firefox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się ale wzięło to się z serwerów mniecraft

moje skrypty to :

Advenced jumpdrive

ATF shipyard

Otas shipyard

Maruder shipyard

Debris Utizle and Repeir

Command Queuning

Expler Comand Extension

Free Jump

Frointer Wars

JSON parser libray

Marine repairs ( ma 65 marins i komputer nie dostaje zadyszki )

NPC baling addon

Race Invasion

Race Response fleets Final

SCS

Community Pluing Manger

Hotkey Manger

Ware Manger

Edytowane przez chak510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2012 o 16:57, chak510 napisał:

Race Invasion

Race Response fleets Final

Po pierwsze - dwa skrypty, których nie powinno się instalować razem. Są nawet trzy takie, trzecim jest Military Base Response Revamp.

Powinno się instalować tylko jeden z tych trzech skryptów na raz.

Po drugie, nie masz czasem jakieś moda zainstalowanego?

W dniu 13.01.2012 o 17:15, marcdom4 napisał:

Wita ja miałem coś podobnego.

Lece sobie do sektora 925 i nagle uderzam o niewidzialną ścianę.

To ja wsteczny na maksa i nagle pojawił się wielki jak stodoła statek wraz eskortą.

No i co w tym dziwnego? Tak czasem bywa, że przeleci za nami lub skoczy do tej samej bramy inny, większy statek. Dlatego po przejściu przez bramę skokową najlepiej oddalić się od niej jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliku czy katalogu?

Gra instaluje się w katalogu X3TC lub X3 terran Conflict (Wersja Steam)

Instalka gry to nie jeden plik.

W katalogu gdzie gra zostaje zainstalowana będzie kilka podkatalogów z wieloma plikami. W katalogu głównym będzie również kilkanaście plików.

Więc albo mylisz pojęcia (plik - katalog (zwany też folderem)), albo kompletnie nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden pies. Plik to co innego. Katalog to co innego. Nie miejscu tu aby udzielać lekcji z informatyki na podstawowym poziomie.

Tak, polecałbym zrobić instalację gry od nowa, nowym katalogu doinstalowanie używanych skryptów, ale sensowne i rozpoczęcie nowej gry, bo wygląda na to że masz spory bałagan w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

chak510 czytając twoje posty zauważyłem że są pisane od niechcenia .Po pierwsze opisuj jak najdokładniej swój problem bo my nie jesteśmy jasnowidzami.Po drugie zdanie zaczyna się z dużej litery i kończy kropką.Po trzecie gdy wybierasz skrypty to sprawdź czy się nie gryzą.Po czwarte gdy nie umiesz zainstalować moda to poszukaj filmu przedstawiającego instalacje .Po piąte nie są nowością pojawiające się statki w sektorach .

Coś mnie tak na liczenie wzięło 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...