Skocz do zawartości

Znikł dzwięk


Neofita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje w 2 sprawach dotyczących dzwięku w grze?

1 Znikły mi wszelkie meldunki głosem komputera czyli:

-dokując na stacji nie słysze głosu tylko mam same napisy

-wzrasta reputacja nie słysze meldunku jedynie widze napis

-łącze sie ze stacja w celu zadokowania nie slysze nic,klikam na pozwolenie zadokowania po pewnej chwili pojawia sie kółko pozwalające lądowac.

O co chodzi z tym?

2. Jesli probklem pierwszy ie da sie jakos normalnie naprawaic czy ktos wie jakie sa pliki dzwiękowe na płytce czy podczas instalacji które odpowiadają za to to zainstaluje gre na innym kompie i przeniose te pliki.

Nie mam pojęcia co sie mogło stac.

Prosze o pomoc bo to troche uciazliwe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neofita, a w ogóle dźwięk Ci działa?? Bo mógł Ci w panelu Volume Control tak ot nagle opaść suwak odpowiadający właśnie za Volume Control na sam dół, ja tak kiedyś miałem, samo z siebie opadało, musiałem ręcznie podnosić :/ Jeśli nie, no to skopiuj sejwy i zainstaluj grę na nowo. A co do folderu, no to chyba wszystko jest w: D:\Program Files\EGOSOFT\X3 Terran Conflict\soundtrack więc zainstaluj może grę drugi raz ale na innym dysku lub w innym folderze docelowym i skopiuj z tego nowego do starego cały folder "soundtrack" 😉 A kopiowanie plików z płytki przed instalacją olej, dobrze Ci radzę, nerwy sobie oszczędzisz 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2012 o 23:11, Neofita napisał:

Czy ktos sie orientuje w 2 sprawach dotyczących dzwięku w grze?

1 Znikły mi wszelkie meldunki głosem komputera czyli:

-dokując na stacji nie słysze głosu tylko mam same napisy

-wzrasta reputacja nie słysze meldunku jedynie widze napis

-łącze sie ze stacja w celu zadokowania nie slysze nic,klikam na pozwolenie zadokowania po pewnej chwili pojawia sie kółko pozwalające lądowac.

O co chodzi z tym?

2. Jesli probklem pierwszy ie da sie jakos normalnie naprawaic czy ktos wie jakie sa pliki dzwiękowe na płytce czy podczas instalacji które odpowiadają za to to zainstaluje gre na innym kompie i przeniose te pliki.

Nie mam pojęcia co sie mogło stac.

Prosze o pomoc bo to troche uciazliwe jest

Też tak mam czasami.... w TC, w AP ...

X-ksy działają na kodekach windows media i przeinstalowanie tego czasami pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...