Skocz do zawartości

AP - problem z dźwiękiem


szczekan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj mam kłopot z dźwiękami - nie "gada" komputer pokładowy, zamiast komunikatów powitalnych przy lądowaniu, lub przy kontakcie ze zleceniodawcami, słychać tylko krótki trzask. Muzyka w tle jest. Nie wiem co się stało. Niczego nie wgrywałem do katalogu AP, jedyne co zrobiłem to zmieniłem stronę kodową na 48 (spolszczenie). X3 TC działa normalnie, z wszystkimi dźwiękami. Ktoś wie co się mogło stać? Ewentualnie, które pliki spod X3 TC mam przekopiować do AP, bo podejrzewam, że powinny być takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacku nie mogę wysłać PM, bo otrzymuję komunikat, że nie przyjmujesz nowych PM i wiadomość nie jest przesłana. Wklejam więc tutaj (usuń, jeśli uważasz za stosowne):

w katalogu .../x3 terran conflict/addon/mov mam obecnie dwa pliki:

00810.dat (200471 kB) i 00841.dat (228357), z góry dzięki za przesłanie. Zapomniałem dodać, że problem ma prawdopodobnie związek ze zwiechą steama - otóż wczoraj miałem przez moment tak, że steam w ogóle nie wystartował mi ze startem kompa (a tak mam go ustawionego), ręczne wywołania steama w ogóle nie odnosiły skutku, podobnie nie mogłem uruchomić gier spod steama (np Left4Dead). Po przeładowaniu kompa steam się opjawił, ale dźwięk z AP był już upośledzony.

PS mój adres to szczekan@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...