Skocz do zawartości

Anno 2070


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś chciałbym zwrócić Waszą uwagę w stronę tego tytułu, albowiem jesteśmy już praktycznie na przedsionku premiery. Nie wiem czy znajdą się osoby na tym orum lubiące takie tytuły, ale "Anno" jest legendą tak jak Settlers, Heroes czy inne kultowe tytuły.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16536

Wszystko zaczęło się od Anno 1602 to był tytuł. Później przyszły następnie takie jak Anno 1503, Anno 1701 - o nich nie mogę powiedzieć wiele, gdyż według mnie były to nieudane eksperymenty odświeżenia tytułu, ale 2 czy 3 lata temu przyszło Anno 1404 no i jak ja to tylko zobaczyłem to doznałem swoistego ataku euforii. Powrót do korzeni + miodna grafika oraz nowe ciekawe rozwiązania, po tak długim czasie oczekiwania to wreszcie było to co oczywiście równało się wielu spędzonym godzinom przy odkrywaniu tajemnic orientu czy chociażby na tworzeniu wielokulturowych miast.

Tyle tytułem wstępu. Teraz zaczyna się nowa era Anno przenosi się do przyszłości. Grałem w demo i muszę powiedzieć tak iż pomimo zmiany historycznej, nie wiele się zmienia. Oczywiście są usprawnienia takie jak dodany transport powietrzny i wiele innych. Nie jestem w stanie zbyt dużo powiedzieć, ponieważ demo było strasznie krótkie, ale pozwoliło się zorientować np. w takich rzeczach jak np. wymagania sprzętowe. Jeśli zaś chodzi o szatę graficzną to ta (pomimo ponoć zmiany silnika) nie uległa większej zmianie. Tryb multiplayer został dodany do gry od razu a nie tak jak przypadku poprzedniej części gdzie doszedł wraz z dodatkiem. Jak na razie nie wiele więcej można powiedzieć. Trzeba poczekać na premierę oraz pewnikiem liczyć się z jakimiś łatkami. Można by snuć dalsze przypuszczenia i gdybania tylko po co.

A może Szanowny Pan Moskit zainteresowałby się tytułem i zrobił jakiś chociażby krótki temat o tej grze. A nie tylko Battlefield 3 i inne "strzelanki" 🙁.

PS właśnie się dowiedziałem że Ubisoft ma tyle lat co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się najprawdopodobniej jutro wybieram aby zakupić ten tytuł.

// 17-11

No niestety dziś nie udało mi się spotkać tej gry i to w empiku w manufakturze. Trochę sie zastanawiam czy to normalne że gry w dniu premiery nie ma w tak dużym sklepie. Jutro spróbuje ponownie.

// 18-11

Instaling....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa Jaś. Zarówno w trybie rozgrywki online jak i offline... po filmikach pojawia się okienko do loginu loguje się an konto z ubisoftu mieli mieli i pojawia się "Połączenie z serwerem zostało utracone" Czy coś w ten deseń.

I nie tylko ja mam takie problemy http://www.gamersgate.co.uk/gametutor?issue=196851

I w sumie jakby człowiek miał kasę to można byłoby ich pozwać spokojnie do sądu. Bo to jest robienie z ludzi jaj po całości. Ja rozumiem że profil internetowy może nie chodzić. Ale cholera ajsna kupiłem grę i wymagam żeby przynajmniej tryb single player chodził bez jakieś logowania się gdziekolwiek. Zwłaszcza że na pudełku napisane jest połączenie z internetem wymagane do trybu multiplayer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po części jestem zmuszony napisać sprostowanie. Gra aby działać "normalnie" wymagała odpowiedniej konfiguracji routera (trzeba było przekierować odpowiednie porty). Ale sprostowanie to jest tylko częściowe gdyż żadna gra z jaką się spotkałem do tej pory tego nie musiałem robić dla żadnej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2011 o 21:16, LeWaR napisał:

A pisało w instrukcji obsługi?

a skąd. Napisane było że internet wymagany jest tylko do gry multi oraz pierwszego zalogowania. Ale jest jedno małe ale w trybie single player, aby pewne elementy działały w pełni jest potrzebne pełne połączenie z internetem, a o tym już na pudełku nie raczyli wspomnieć. Taki trochę mały kant z ich strony.

Moskit dodałem Cie do znajomych jak coś to mój nick to Konrad162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...