Skocz do zawartości

Profil Kha'aka- i co z tego wynikło


Balrog55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę odpowiedzieć w tym temacie na pytania dotyczące profilu Kha'ak.

Gram nim już około roku i efekt-reputacja u wszystkich ras poza Paranidami i Splitami-na poziomie Argońskiego "Zaufany Sojusznik".Po zakupieniu współrzędnych moich braci okazało się,że...ale o tym później 😀

1.Statki Kha'ak,ktore nieraz możemy spostrzec na granicach sektora (scout,interceptor)-oznaczone są kropką,jak cywile! Dodatkowo w info ostatku mają niższe morale i agresję niż wojskowi-Jakaś pielgrzymka,czy co? 😀

2.Po wyjściu w skafandrze w przestrzeń niczym się nie różnimy od zwykłych ludzi i istot.

3.Co do reputacji-mamy liczbowe 100 u Kha,ak.Nie atakują nas podczas inwazji,które nieraz sie zdarzają i ci "cywile" też nas mają gdzieś-bo komunikacji z "braćmi" nie ma!

4.Kupiłem te współrzędne u Argonów,teleport moim Myśliwcem i...niespodzianka.Mimo 100 w reputacji nasi koledzy atakują nas wściekle jak w innych pofilach.Do miejscowego ula też nie można zadokować.Zauważyłem jednak,że nie wszyscy-niektóre statki są oznaczone na niebiesko.Ale "cywile" tam nie występują.Do miejscowego ula też nie można zadokować 😀 .

Reasumując:profil nie jest specjalnie dopracowany i prawie nie różni się od innych.Nie potrafię domyślić dlaczego nie ma możliwości swobodnej eksploraji systemów Kha'ak,dokowania u nich itd.

Kończę,bo trochę sie rozpisałem 😀

Dziękuję tym,którym udało się to przeczytać,ale myśle że o tym nie wiedzieliście 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pewne fakty związane z tym profilem były jasne od początku. Wiadomo że na początku mamy mocno zjechaną reputację u ras. Zastanawiając się jakie plusy płyną z tego profilu przyszło mi jedynie do głowy że możliwość posiadania myśliwców Kha'ak z ich uzbrojeniem oraz neutralność dla Kha'ak ale czy to plus mieć wroga mniej? Dla mnie żaden. Myśliwce to też żadna rekompensata długich godzin spędzonych na poprawę reputacji. Dodatkowo z tego co piszesz nie dla wszystkich Kha'ak jest neutralność co jest swoją drogą idiotyczne. Dlatego już wcześniej uważałem że gra na tym profilu jest stratą czasu tym bardziej że bez skryptów rasa Kha'ak to żadne zagrożenie. O wiele ciekawszy jest pod tym względem profil "Wróg publiczny" który to daje nam neutralność z piratami. 😀

Tak czy siak choć ten profil Kha'ak był bez sensu w zwykłej grze to jednak jest interesujący z tym skryptem: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=204448

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...