Skocz do zawarto┼Ťci

przejecie fabryki

m2nster
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. przez moja walke paranidianami w calym uniwersum nie ma satelitow, poniewaz okazalo sie ze tylko oni robia slimaki ktore sa do tego niezbedne ­čÖü Nie za bardzo chce sie z nimi godzic, wiec wolalbym przejac fabryke a pozniej zacholowac ja do bardziej zaprzyjaznionego sektora. Czy to jest mozliwe? Jesli tak to jak? czy prosciej sie z nimi pogodzic?

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

W czystej grze nie ma mo┼╝liwo┼Ťci przej─Öcia stacji. Je┼╝eli te┼╝ masz s┼éab─ů reputacj─Ö u paranidian to te┼╝ stacji nie kupisz w stoczni, wyj┼Ťciem mo┼╝e by─ç kupowanie w sektorach pirat├│w, poniewa┼╝ mog─ů tam si─Ö znajdowa─ç np Split Fire jest u mnie farma ┼Ťlimak├│w w nast─Öpnym jest kosmiczna jubilernia. Fabryka satelit├│w zaawansowanych znajduje si─Ö w Argon Prime ­čÖü

Odno┼Ťnik do komentarza

Wlasnie ta fabryke mam na oku, niemniej nie wyrazaja zgody na dokowanie ­čÖü ( w sumie zasluzenie ­čśÇ ) i dlatego zamiast wchodzenia im teraz w tylek korci mnie "pozyczenie" tej stacji. gram z dodatkiem XRM. tylko pytanie jak to zrobic? ewentualnie czy moge kupic ten sektor i fabryka stanie sie moja?

Odno┼Ťnik do komentarza

Aaaa to ty i u pirat├│w masz przechlapane pr├│cz paranidian no to nie mam pomys┼éu jak ci pom├│c bez skrypt├│w ani rusz no chyba ┼╝e poszukasz krzackie statki i sobie postrzelasz w sektorze paranid├│w to repka szybko podskoczy w XRM wyskakuj─ů prawie wsz─Ödzie korwety albo kilka klastr├│w

Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

Udost─Öpnij

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...