Skocz do zawartości

Gwiezdne wilki 2


Centurion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlaśnie zainstalowałem Gwiezdne wilki 2 i jestem mile zaskoczony. Gra jest dośc podobna do serii X (świat podzielony na sektory, bramy i oczywiście kosmos). Grafika jest ładna, dużo typów statków (lotniskowce, lekkie, średnie i ciężkie myśliwce) i drzewo rozwoju postaci. Są tam Obcy (odpowiednik Kha'ak tylko na zielono), Berserkerzy (odpowiednik Xenonów) i piraci. Gra jest ogólnie dobra i

X3TC mogłoby z niej czerpac pomysły np. drzewko postaci,a Gwiezdne wilki 2 z X3TC np. budowa fabryk. Z tego co wiem sektorów jest

około 50 (mało 🙁) i nie znalazłem Ziemi. Planet w sektorach też nie.

snap01.jpg snap02.jpg snap05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że poza mną ktoś w to gra. Star wolves 1 przeszedłem chyba z 5 razy, ale dwójki nie mogłem nigdzie kupić. Zawsze podobały mi się detale - wybuchy dookoła miejsca w które się trafiło (przy niższym poziomie życia) statki pozostawiające wraki, poza tym dobra grafika i muzyka, wolę tą z Gwiezdnych wilków od tej z X'ów. I to co najbardziej mnie trzyma przy GW - ciekawsze możliwości ulepszania jednostek i umiejętności postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej podobała się jedynka. Dwójka była strasznie monotonna i miała beznadziejną fabułę. Co prawda w dwójce było można latać po wszechświecie, zamiast jak w jedynce wybierać tylko misje, ale i tak nie ma tam niczego do roboty poza misjami pobocznymi, których jest może ze 2-3 rodzaje. A w jedynce podczas misji "fabularnych" mogliśmy się podjąć wielu misji dodatkowych, zarówno przestępczych, jak i tych uczciwych. Dodatkowo była mniej liniowa i było

Spoiler

więcej niż jedno zakończenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem, dlatego miałem wątpliwości o co chodzi. Wracając do gry, to jest to pomarańczowa kolekcja klasyki od Cenegi. Ceny normalnie lepsze niż z allegro. A z tego, co kiedyś słyszałem wyszła też trójka (ale chyba nie w Polsce) chwileczkę...tak jest, podtytuł Civil Wars. Wszystkie 3 części są na steamie w mega "korzystnych cenach" 😮 Jedynka zaledwie 10 euro, dwójka 15 euro, a trójka 20 euro 😀 🙁 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...