Skocz do zawartości

Game booster 3


Melkor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu spotkałem się właśnie z programem game booster który ma sprawić że gry odpalane na naszym sprzęcie zaczną chodzić niesłychanie lepiej właśnie dzięki jego zasłudze. Pomyślałem sobie że to zwykła podpucha ale z ciekawości sprawdziłem i...zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Na mocniejszych komputerach różnica jest praktycznie nie zauważalna lecz na słabszych maszynach sprawdza się naprawdę bardzo dobrze a przynajmniej na laptopie mojej dziewczyny gdzie np Team Fortress 2 na ustawieniach w większości średnich i kilku wysokich działał w 20 klatkach bez programu a z działał płynnie (nie chce skłamać ale chyba było około 40 klatek) na ustawieniach maksymalnych co było dla mnie nie lada zaskoczeniem również beta battlefielda 3 bez pomocy game boostera strasznie klatkowała i nie dało się absolutnie grać nawet na najniższych możliwych ustawieniach. Natomiast po włączeniu tego programiku gra chodziła przyzwoicie po włączeniu większości ustawień na średnie.

Tak więc polecam go serdecznie Wam wszystkim, sprawdzicie jak u Was się sprawuje. Program jest darmowy oraz posiada polską wersję językową. Tylko żeby uzyskać jak najlepsze efekty zaznaczcie by jak najwięcej operacji zostało wyłączonych podczas gry (z których i tak się nie korzysta). Fajną opcją jest to że można dodać skrót gry do programu więc nie musimy pamiętać aby najpierw włączyć opcję przyspieszenia a potem grę tylko zrobi on to za Was kiedy Wy po prostu uruchomicie grę ze skrótu a po zakończonej zabawie przywróci działanie wszystkich zamkniętych operacji.

Z tej strony możecie go pobrać:

http://www.iobit.com/gamebooster.html

Jeśli ktoś zdecyduje się go przetestować u siebie to niech napisze czy zauważył przyrost „mocy” czy raczej nie bo ciekaw jestem czy przypadek laptopa mojej dziewczyny jest jednym z niewielu czy raczej jest to naprawdę dobry program;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...