Skocz do zawartości

Skrypt Time Based Autosave


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno padło tu pytanie o skrypt do automatycznego zapisu stanu gry (po za stacją) co określony czas. Wtedy nie było takiego skryptu. Teraz już jest.

Skrypt [Mini Mod] X-Timelines: Time Based AUTOSAVE!!! powstał dla tworzonego moda X-Timeline, ale jest już dostępny i można go instalować w każdej grze.

Instalacja

Pobrać i wypakować skrypt. Skrypt dostępny jest w formacie .rar, archiwum zawiera nastepujace katalogi:

L

script

t

Katalog T kopiujemy do głównego katalogu gry TC.

Pliki z katalogu script kopiujemy do takiego samego katalogu w katalogu głównym TC.

Plik z katalogu t (7782-L044.xml) kopiujemy do katalogu t w katalogu głównym TC tylko jeśli gramy w wersje angielską gry. Jeśli gramy w wersje PL, pomijamy ten plik, zamiast niego ściągamy z mamuta spolszczenie skryptu i po jego rozpakowaniu plik 7782-L048.xml kopiujemy do katalogu t.

UWAGA! skrypt wymaga rozpoczęcia nowej gry. Jeśli chcemy kontynuować nasza grę, nie możemy instalować skryptu.

Konfiguracja

Dostęp do konfiguracji skryptu będziemy mieć w Ustawieniach Sztucznej Inteligencji. Będzie można ustawić odstęp pomiędzy kolejnymi auto zapisami (pomiędzy 5, a 120 minutami). Pamiętajmy o włączeniu skryptu po zmianie ustawień. Również tam zobaczymy ile minut zostało nam do kolejnego auto zapisu.

Spolszczenia jak zwykle dostępne jest na Mamucie, link do spolszczenia w temacie X3TC - spolszczenia do skryptów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 20.02.2012 o 21:39, Szynszyl napisał:

A ten skrypt ktoś ma?? Bo na tej stronie co podał Yacek nie znalazłem (choć tam szukanie jest dziwne przynajmniej dla mnie)

Nie bardzo rozumiem.

Masz link do posta na stronie Egosoftu, tam masz na samym dole posta link do skryptu ukryty pod magicznym napisem Download. Po kliknięciu otwiera się strona X-Timeline zawierająca na samej górze link do skryptu w formie .rar.

Skoro to takie skomplikowane, masz tu bezpośredni link do skryptu: http://download.xtimelines.net/XTL_Autosave_V1_0_Beta.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sluchajcie wiem ze skrypt jest niekompatybilny z gra ale moze mamy jakis programmistow na forum co to skrypty pisza?? Bo auto save jest cholernie przydatny (wczoraj po godzinie grania bez zapisu zawiesil mi sie komp i postep szlag trafil)

Wybaczcie bledy ale pisze z komorki i nie ma tu sprawdzania pisowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...