Skocz do zawartości

Battlefield 3 beta


Gleavess
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się dziwię, że nie powstał taki temat wcześniej 😀. Co myślicie o becie BF3?

Powiem, że mi bardziej się podobał BF:BC2. Może dlatego, że nie udostępnili żadnej mapy z pojazdami i trybu conquest? (Ja osobiście wolę podbój (conquest) niż gorączkę (rush) ). Poza tym nie podoba mi się również to, że aby zagrać trzeba wchodzić przez przeglądarkę internetową. O bugach nie będę mówił "bo to jeszcze beta", twórcy mają jeszcze trochę czasu na doszlifowanie gry. Swoją drogą zauważyłem, że bugi zdarzają się coraz rzadziej (np. pierwszego dnia betatestów miałem problemy z poruszaniem się, bo wpadałem ciągle pod teksturę 😁, a dziś nie zdarza mi się to w ogóle. 😀 )

Myślę, że kupię ale jak stanieje do 60zł.

Czekam na Wasze opinie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, nieźle się powkurzałem i ogólnie jestem mniej zadowolony niż z BC2. DICE i EA strasznie źle postąpiły, że publicznie udostępnili tylko mapkę Operation Metro, która jest bardzo mało reprezentatywna dla gry. Pograłem chwilę w "tajną" mapkę, czyli Caspian Border i stwierdzam, że w trybie Podboju nadal czuć moc, choć feeling gry jest według mnie troszkę zbyt podobny do tego z MoH. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Battlefieldem BC2 byłem wręcz zachwycony, ale całkiem niedawno potem zagrałem w Borderlands i mam mały zonk 😁 . Battlefieldy i Cod-y stawiają na realizm a tu nagle wyskakuje Borderlands z grafiką jak z przerysowanego komiksu. Byłem wprost urzeczony 😀 .

Druga sprawa: W kampanii w BC2 była bohaterowie tryskali wulgarnym humorem 😀 , co było ogromnym plusem. Moja największa obawa względem BF3 to to że będzie wyprana z całego humoru, przez co gra polegać będzie na metodycznym wykańczaniu każdego napotkanego wroga oraz ewentualnie na rozpracowywaniu taktyki użycia broni. 😀

Skoro przy broni jesteśmy to uważam że Borderlands zostawia Coda i BF-a daleko w tyle jeśli chodzi o ilość broni i jej rodzaje: mamy tu shotguna walącego rakietami, magazynek rewolweru w snajperce, granaty które teleportują się wprost pod nogi wrogom. Po wrażeniach z tej gry wątpię czy BF będzie mnie w stanie czymś zaskoczyć. Na szczęście mam kumpla który uwielbia BF-y i Cod-y więc, będę mógł ocenić te gry zanim kupię 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie miałem na myśli fabułę (a zwłaszczą tą z MW2 - śmiech na sali 😀 ). Ja wolę BF od CoD ze względu na zniszczenia, pojazdy i większy nacisk na taktykę. Dodatkowo w CoD'ie nie znoszę tych całych killstrików, które są przesadzone i zrobione pod wątek: "pomóżmy wymiataczom jeszcze lepiej wymiatać". Widziałem Gameplaye z bety BF3 i IMO tempo niebezpiecznie zbliża się do poziomu CoD'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operation Metro to jest mapka troszkę CoD'owa, o Caspian Border się nie będę wypowiadał, bo nie miałem szansy zagrać. Powiem, że kilka dni w betę pograłem i mi się przejadło chyba albo po prostu mam teraz ochotę na inne gry 😀 Ale same strzelanie w becie jest bardzo przyjemne, tego nie da się zaprzeczyć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...