Skocz do zawartości

Miotacz materii


littlekiller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kolejny problem a raczej wątpliwość, chodzi o miotacz materii

Nie zużywa energii ale ma krótki zasięg i niewielkie uszkodzenia od 1 pocisku. Z tego co czytałem, przez swoją szybkostrzelność jest bardzo ,,nabojożerny" ale dzięki niej strumień pocisków dosłownie zrywa poszycie ze statku. Zaciekawiła mnie jednak jego dość pokaźna cena i stąd pytanie: czy miotacz masy (gdy piszę miotacz masy mam na myśli miotacz materii) jest wart swojej ceny? czy okaże się dobrym następcą obecnie używanych przeze mnie dział akceleratorowych? (gram na CMM-odzie więc staty broni nieco się różnią od oryginalnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2011 o 18:09, littlekiller napisał:

(gram na CMM-odzie więc staty broni nieco się różnią od oryginalnych)

A co to takiego? Chyba chodzi o CMOD-a?

A MM znów nie jest taki "nabojożerny", jeden nabój to kilkanaście pocisków. Ale dobrze mieć spory zapas amunicji w ładowni, szczególnie jeśli MM jest naszą jedyna (główną) bronią. Nie ma nic gorszego niż brak amunicji w trakcie walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nadarzyła mi się okazja i kupiłem hurtem 6 miotaczy.

Zainstalowałem je w wieżyczkach i w efekcie pobity został rekord pod tytułem: ,,Ile czasu zajmuje wieżyczce zestrzelenie Błotniaka?" z 3 sekund do 1 sekundy 🙁

Morał tej bajki jest krótki i niektórym znany: nieważna jaka to gra minigunem zawsze wymiatamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no kolego piszesz o mojej ulubionej "giwerce" - mój "latawiec" Blastclaw Prototype (Pirates) posiada 2x ww. miotacz a w ustawieniach mam automatyczne uzupełnianie zapasu amunicji po zadokowaniu do stacji (x100) - dobrze że mam duże ładownie jak na M3 :] .....

--------------------

czas gry 14 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też popieram Yacka Hypcio to najlepszy M6 w grze a co do uzbrojenia to ja zawsze na nim instaluje WMP i było cacy.Teraz gram na modzie XRM i tam go trochę pokombinowali i przesiadłem się na M7 gryf i nim latam jako mobilną bazą i jest uzbrojony w broń szybkostrzelną przeciw myśliwcom i rakietom co nie zmienia opinii o Hypciu że jest najlepszy tylko w w tym modzie trochę go przerobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statek też bo ładownia ma tylko 2533 L (miała 3333 XL) mniejsza szybkość inna fakt większa 219 (miała 169) choć to na plus, generatory broni mniejsze 25k a miały 30k, WMP można instalować tylko w głównym uzbrojeniu. pozostał wygląd. Wersja Yaki odrobine inna : cargo 2233 L, prędkość 224, generatory broni 31K ale WMP też tylko na głównych lukach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...