Skocz do zawartości

Poradnik- parodia, jak zestrzelić bombowiec


littlekiller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wkurzają mnie bombowce, dlatego postanowiłem napisać zażalenie do twórców gry ten artykuł:

Witamy w poradniku ,,jak zestrzelić bombowiec i przeżyć"

Zanim zajmiemy się czymkolwiek należy najpierw poznać historię swojego największego koszmaru!!! przeciwnika.

Bombowce to dzieło projektantów myśliwców M3 z kompleksem mniejszości. Surowe restrykcje dotyczące wymiarów hangarów lotniskowców, zmusiły ich by pomniejszali swoje wielkie dzieła do rozmiarów kubła na śmieci z pilotem w środku, przez co wielu z nich płakało całą noc. Tydzień później Szef Stoczni z wyraźnymi oznakami niewyspania łaskawie pozwolił na skonstruowanie: czegokolwiek, żeby mi żaden nie wrzeszczał po nocach jasne!!! (cytat z wypowiedzi Szefa Stoczni). Wśród M3-kowców nastąpiła euforia, projektowanie nowej maszyny odbywało się w klimacie największej biby od czasów projektowania Hyperiona. Następnego dnia do drzwi biura Szefa zapukał Kierownik Działu Projektów Myśliwców M3. Zataczając się podał Szefowi poplamioną dziwnymi plamami kartkę z rysunkiem technicznym, następnie mruknął coś w stylu: alehenaebaem (chcesz wiedzieć co to znaczy? przeczytaj na głos!) i wyszedł.

W ten sposób narodziły się bombowce i statki typu Hyperion.

A teraz kilka informacji ogólnych:

1. Bombowiec jest powolny, więc łatwo mu uciec, więc ten poradnik nie jest ci w gruncie rzeczy potrzebny.

2. Bombowiec jest wielkości M3 a ma tarcze wielkości M1 (nie pytajcie jak je tam zmieścili).

3. Bombowiec ma mnóstwo rakiet a jego pilot nie lubi gdy gniją w ładowni.

4. Bombowiec jest wielkości M3 a uzbrojeniem przypomina małą korwetę.

Ok dosyć tego przynudzania, oto kilka najlepszych taktyk:

1. Na Dariusza Prześladowcę:

Fruwasz wokół bombera i robisz mu zdrowotną akupunkturę swoją bronią nawalając cały czas z broni pokładowej, by po chwili zostać rozwalonym przez jego tylne działko. Szanse powodzenia: 0% nieważne jakim statkiem lecisz 20%-60%, zależy jakim statkiem lecisz.

2. Na piromana:

Bierzesz na pokład najwięcej rakiet ile wlezie i odpalasz je wszystkie w bombera, sprawiając że zachwyca się fajerwerkami mając nadzieję, że pilot nie dosięga nogami do pedału gazu i jest zbyt głupi by zestrzelić je w locie. Ten sposób jest tak kosztowny, że lepiej by było kupić stado M5 i zastosować taktykę w pkt 1. Szanse powodzenia: średnie (ciężko ocenić w procentach bo nie używam rakiet).

3. Na cwaniaka:

Co tu dużo gadać: bierzesz myśliwiec zwracasz na siebie uwagę bombera a potem żegnasz się ze światem widząc rój pędzących w twoim kierunku rakiet podlizujesz się najbliższemu M1 by to on odwalił za ciebie robotę, proste nie?

4. Honorowy Wojownik

Bierzesz dokładnie taki sam statek jak przeciwnik kolor lakieru również musi być ten sam, podobnie jak kolory skarpetek pilotów, podlatujesz do niego, piszesz na czacie (wiem że nie ma czatu ale nie mogłem się powstrzymać...) ,,Duel?" i gdy się zgodzi ruszasz do walki. Tylko skończony debil używa tej metody W ten sposób możesz sprawdzić swoje zdolności pilotażu!

5. Ahmed Gwiezdny Terrorysta

Bierzesz cokolwiek co zabiera na pokład Kafara, podlatujesz do wroga, piszesz na czacie: ALLACH AKBAR!!!!! i odpalasz rakietę zabijając i jego i siebie, czy to nie fajne?

6. Hard Shield Core

Atakujesz wroga jak napalony byk atakuje torreadora na corridzie: taranem! Jest to jedyna metoda ze 100% skutecznością czasem daje podobny efekt jak w pkt 5.

7. Na Dartha Vadera:

Kupujesz myśliwiec Imperium, malujesz na czarno, podlatujesz do bombowca. Pytasz go na czacie: ,,What's your name?", gdy odpowie ,,Luke" odpowiadasz :,,Luke i'm your father!!!", wtedy Luke wrzeszczy ,,Nooo...." i wyskakuje ze statku, który możesz sobie zabrać. Niech Moc będzie z tobą!

To by było na tyle... jest jeszcze mnóstwo innych metod, ale w trosce o was podałem jedynie najlepsze i najbardziej absurdalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...