Skocz do zawartości

Skrypt/Mod dodający HQ


Joshi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszukiwarka forum uniemożliwia mi znalezienie szukanej frazy, więc zapytam. Jaki mod lub skrypt dodaje możliwość kupienia HQ? Wiem że taki istnieje a nie wiem jak się nazywa. Z kolei trochę głupia wydaje mi się konieczność robienia kampanii tylko po to żeby można było sobie postawić własne HQ. W końcu każdy po odpowiednim dorobieniu się ma prawo postawić siedzibę swojej firmy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź o samym modzie dodającym HQ masz w temacie o wieżyczkach: http://xudb.pl/index.php/topic/2042-pytanie-dotyczace-wiezyczek/page__view__findpost__p__30864

Wiele modów dodaje HQ do stoczni, ale oprócz tego wskazanego w powyższym linku są to duże mody wymagające po instalacji rozpoczęcia nowej gry.

Możesz też użyć skryptu Skrypt (Kod MD) All Plots Complete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Tobie aldrinwarrior też, o ile to przeczytasz. Czy ktoś posiada link do tego modu Apricot? Stąd nie da rady pobrać- http://apricotmappingservice.com/X3TCdownloads/ a innego nie mogę znaleźć. Zależy mi właśnie na prostym modzie/skrypcie który dodaje jedynie możliwość kupienia własnego HQ i nic więcej. Szczególnie już bez konieczności rozpoczynania nowej gry. Ewentualnie jeśli nie ma takiej możliwości, a Apricot nie da się już ściągnąć to coś z drobnymi zmianami lub dodatkami.

Podkreślam raz jeszcze że już takich skryptów szukałem, aby ktoś mi nie zarzucił że się lenie, co często można spotkać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...