Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące wieżyczek


Joshi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukałem informacji na ten temat i nie znalazłem. Jeśli takowa jest a przeoczyłem proszę wybaczyć. Pytanie wydawało by się proste. Zakupiłem swojego pierwszego M7 (Pantera) którego aktualnie uzbrajam. Zastanawia mnie czy jeśli zamontuję w wieżyczce przedniej 2x Jonowe Działo Szynowe które przypisze do grupy 1 i 4x Fazowe Działo Samopowtarzalne które przypisze do grupy 2, to czy wieżyczka podczas wymiany ognia sama będzie "przeskakiwać" między konkretnymi grupami zależnie od sytuacji?

Widziałem już wątki czy posty na temat uzbrajania M7, niemniej jednak jeśli ktoś chce tutaj napisać coś od siebie proszę się nie krępować, chętnie przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2011 o 19:09, Joshi napisał:

Zastanawia mnie czy jeśli zamontuję w wieżyczce przedniej 2x Jonowe Działo Szynowe które przypisze do grupy 1 i 4x Fazowe Działo Samopowtarzalne które przypisze do grupy 2, to czy wieżyczka podczas wymiany ognia sama będzie "przeskakiwać" między konkretnymi grupami zależnie od sytuacji?

Nie. To służy do zmiany uzbrojenia przez gracza, działa tylko w dziale głównym. Wieżyczki same zmieniają uzbrojenie (jeśli mamy różne rodzaje takowego) w zależności od sytuacji. Ale to zmienianie jest w czystej grze zbyt głupie. O wiele lepiej (ale również nie idealnie) działa ono ze skryptem MARS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Dział Jonowych z przodu? Razem z innymi wieżyczkami to nie będzie za bardzo zżerało energii statku? Ja jak na razie dokupiłem dwa Działa Jonowe i umieściłem po 2 w prawej i lewej wieżyczce. Jednak jeśli z 6 Jonami z przodu i innymi działkami w reszcie wieżyczek statek nadal będzie miał wystarczająco energii do dłuższej walki to to zmienię. Jak było u Ciebie?

Edycja: Nie chcę robić niepotrzebnego spamu na forum z zakładaniem nowego tematu, a wyszukiwarka forum uniemożliwia mi znalezienie szukanej frazy. Jaki mod lub skrypt dodaje możliwość kupie HQ? Wiem że taki istnieje a nie wiem jak się nazywa. Z kolei trochę głupia wydaje mi się konieczność robienia kampanii tylko po to żeby można było sobie postawić własne HQ. W końcu każdy po odpowiednim dorobieniu się ma prawo postawić siedzibę swojej firmy;)

Trzymaj się tematów postów. Yacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we fregacie Aegir nawsadzałem wszędzie EMDP i było dobre na samoloty. Wsadż taką broń co będzie odpowiednia na statki które będziesz niszczył.

Jest skrypt X3TC-Apricot-PHQ-MO-in Boron-Shipyards i mod X-Tra Ship and Station Pack ,który dodaje także HQ ziemian.

Proszę trzymać się tematów. Yacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...