Skocz do zawartości

Problem- statek atakuje bez powodu


Joshi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz pierwszy na tym forum. Mam pewien problem który uniemożliwia mi swobodne poruszanie się po sektorze Omicron Lyrae. U Argonów moja reputacja wynosi +6. Nigdy nie zaatakowałem żadnego z ich statków, wliczając w to zarówno wojskowe jak i cywilne. Skończyłem misję 4 Terran i aktualnie by rozpocząć kolejną

Spoiler

mam się spotkać w innym sektorze z agentem.

Wleciałem do sektora Omicron Lyrae po czym zauważyłem na radarze że okręt Arg. Siły Zbrojne Cerber jest oznaczony na czerwono. Dochodząc do sedna problemu: kiedy nawiązuje z nim kontakt jest opcja przeproszenia za omyłkowy ostrzał (do którego nie doszło). Kapitan zawsze odpowiada że przyjął wiadomość. Nic to jednak nie zmienia, gdyż nawet jeśli okręt na chwile przestaje być oznaczony na czerwono, po chwili (ok. 30 sekund) znów to następuje. Kiedy tylko się do niego zbliżę następuje ostrzał i czasami dołącza się do niego drugi (chyba frachtowiec). Żaden inny Argoński statek nie jest do mnie wrogo nastawiony. Również ich stacje nie odmawiają mi pozwolenia na dokowanie. Gra zaktualizowana do najnowszej wersji zgodnie z zaleceniami kolejności instalowania. Użyty skrypt Shawn Cockpit Mod.

Bardzo proszę o pomoc bo już sam nie wiem co robić, tym bardziej że nie stać mnie jeszcze na zakup jumpdrive'a więc nie mam jak omijać tego sektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź. Nie wykluczam że podczas jednej z misji bojowych dla Argonów mogło się to stać, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Jednak pomijając przyczynę to problem w tym że oni przyjmują moje przeprosiny, po czym po chwili i tak mnie atakują! Można w jakikolwiek sposób zmienić nastawienie pojedynczego statku do gracza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Permanentne będzie zniszczenie statku ale może to pociągnąć za sobą kolejny patrol.

Jeśli ów statek cię goni po całej "galaktyce" to możesz go wyciągnąć do wrogiego mu sektora (xenoni), wtedy wrogowie argonów go zniszczą a ty będziesz czysty.

Niektórzy piloci nie znają słowa "przepraszam".

Sytuacja którą opisujesz miała odzwierciedlenie w mojej grze więc przypadkowe uszkodzenie jest dość możliwe i pasuje do objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...