Skocz do zawarto艣ci

dobre miejsce na kompleks

skuz
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje w ddtc dobrego miejsca na kompleks destylernie v贸deczki 馃榾 i tu nasuwa sie pytanie czy jest jaka艣 rasa co je akceptuje i nie niszczy ? lub jaki艣 sector najlepiej z kilkoma asteroidami krzemienia komplek nie ma byc maly 馃榾

Ca艂o艣膰

fabryk + zestawy 193 (+192)

koszt 767 609 672 Cr

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja, jak ju偶 pisa艂em dawno na forum, w jednej z pierwszych gier TC, postawi艂em dwa ma艂e kompleksy GW w sektorach Argon贸w (Akeelas Beacon) i Teladian (Ceos Doubt). Argoni zaatakowali m贸j kompleks ledwo powsta艂. Zniszczyli w臋z艂y i jedna fabryk臋 (destylarni臋). Teladianie do艣膰 d艂ugo dawali mi spok贸j, ale w ko艅cu i oni zaj臋li si臋 moim kompleksem.

Od tamtego czasu stawiam kompleksy GW tylko w sektorach Nieznanych, Pirat贸w i Yaki. Mam spok贸j, nikt mnie nie atakuje, a przy ustawieniu ceny GW o jeden kredyt ni偶szej od 艣redniej (domy艣lnej w naszych destylarniach) nie musz臋 si臋 martwi膰 o dystrybucj臋 GW, sama znika. To znaczy piloci NPC wykupuj膮. Czasem tylko jaki艣 zamiast kupi膰 wypije ca艂y zapas na miejscu i musz臋 go wyrzuca膰 w skafandrze przez 艣luzem (czasem bez skafandra), ale za to jego statek jest m贸j. 馃榾

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

Udost臋pnij

• Dodaj now膮 pozycj臋...