Skocz do zawartości

Problem z szyfrem w misji New Home


Hamster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zielone cyfra jest na miejscu (1 to jedna cyfra, 2 to dwie cyfry, 3 to trzy cyfry, 4 to cztery cyfry) (Jak wszystkie będą zielone to rozwiązałeś Mastermind)

Biała to w złym miejscu. Pozamieniaj miejscami cyfry które wpisałeś

Czerwona to zła cyfra której nie ma w kodzie

Która to cyfra musisz się dowiedzieć drogą eliminacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mój problem jest w momencie wpisania kodu dostępu. Dostaje wiadomośc z kodem:{USCMarteen_earth_plus.omega} ja mam taki ,kolega Yacek w opisie misji podał taki:USCWintersalpha_omegaUSCMarteen_earth_plus.omega.Czemu w jednej tej samej grze kody się różnią??? Mam 4 mozliwości wpisania robie to najpierw swoim kodem nic z tego próbuje kodem podanym przez Yacka również bida z nawiasami ,bez ni cholery mam zapisany stan gry przed misją rezygnuje więc sobie z tej misji ii Nic z tego mimo że misji nie robie okno jest nie aktywne to jednostka #cafe i tak tam się pojawia- powiecie niech sobie lata tylko problem polega na tym że w sektorze Danna'Cance mam 28 fabryk połączonych w kompleks i myśliwce robią sobie z nimi porządek,więc jestem zmuszony misje akceptować. Nie wiem czy u was występował ten wpis pod kodem może tu leży problem a napis brzmi tak- " Jeżeli tryb kontroli lotu za pomącą myszy jest właczony,to należy go wyłaczyć,aby obca forma organiczna mogła przejąć kontrolę nad HUD statku.Jest to konieczne,aby uzyskać dostęp do plików dziennika,w którym przechowywany jest inny fragment kodu #cafe.#cafe z pewnością zauważy,że okno kodu komputera centralnego nie jest aktywnym elementem HUD,i potraktuje to jako prośbę uzyskania dostępu do logów komputera centralnego.Jest wysoce nieprawdopodobne,aby procedury te zostały zmienione lub usunięte,ponieważ ich priorytet jest stosunkowo niski.Dzięki temu obca jednostka organiczna będzie mogła skorzystać z czterech prób uzyskania dostępu do komputera centralnego" Ja latam za pomocą myszy i nie mam pojęcia jak to wyłaczyć zresztą chyba nie muszę bo i tak 4 wpisy robię nie wiem brzytwy się chwytam. Gram w czystą gierke żadnych modów akualizacje wszystkie posiadam Patch 3.2 ostatni jest .Mogę co prawda wczytać save z przed 2 miesięcy gdzie nie mam napędu rozproszonego ale szkoda trochę Nie wiem czy dobrze zrobiłem wpisując się tutaj ale tworzyć nowy post,Bardzo was proszę o pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnij dziennik wiadomości, wcześniej dostałeś wiadomość z pierwszym członem kodu, Kod składa się z połączenie obu części kodu.

i przeczytaj jeszcze to:

Cytat

Kod musimy wpisać dokładnie tak jak podałem (uwaga na dwa e w nazwie Marteen), może być tak że kod trzeba będzie wpisać więcej niż jeden raz.

Zobacz na to co jest w nawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek liczyłem na twoją odpowiedź i się nie zawiodłem dzięki co do dzienniku wiadomości to niestety ja po rozwiązaniu sudoku dostaje tylko tą jedną wiadomość z kodem:{USCMarteen_earth_plus.omega} tak tak pamietam o tych dwa razy ee nic więcej nie ma nie wiem gdzie mam szukać pierwszej części kodu przeczesałem te wiadomości aż do rozmowy z z profesorkiem z Aldrin i bida po za tym wpisywałem też twój kod podany w opisie tej misji i porażka Proszę o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano masz racje gierki są dwie kod jest jeden znalazłem save z aldrin i zaczołem zabawe od nowa i to co poprzednio minigierki zrobione odpowiedź z kodem tylko jedna żeby było śmieszniej kod dokładnie taki sam jak wsześniej pisałem, a porównując go z twoim kodem to mam tylko drugi człon ,Twój kod też zaskoczyć nie chce kurcze strasznie chce wydać te 300mln kredek ale chyba nie będzie mi dane Pozdrawiam i dzięki za pomoc. Save sobie zostawie może wpadnie ktoś na pomysł chętnie wróce do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod, który podałem w FAQ jest zawarty w pliku tekstowym 0001-L048.xml

Wygląda tak:

<t id="10916">USCWintersalpha_omegaUSCMarteen_earth_plus.omega</t>

Wpisanie tego tekstu (bez nawiasów i innych znaków) odblokowuje dostęp do statku.

Skoro masz tylko jedną część, to spróbuj wczytać jeszcze raz save sprzed pierwszej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUFI i YACEK jesteście wielcy dziękuje hihi misja się powiodła gdzie robiłem błąd ano u mnie trzy razy to powtarzałem zawsze wyświetlało tylko drugą wiadomość z kodem diabli wiedzą czemu nie pokazywało pierwszego kodu.Dlaczego kod podany w opisie misji Przez Yacka nie działał ano panie kolego zajżyj i popraw kod podany przez ciebie jest taki sam jak podał Bufi tylko u niego po ostatnim słowie omega nie ma kropki.Mała zdradziecka kropka postawiłeś ją pewnie kończąc zdanie ,bez tej kropy kod wpisałem tylko raz i sukses Dzięki wielkie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacku nie masz za co przepraszać od 3 lat jestem tutaj zalogowany,do tej pory tylko was czytem dzięki temu wreszcie zaczołem pisać macie tu naprawde duużo pomocnych żeczy i aż dziwi fakt że jeszcze padają tutaj głupie pytania ale prawda jest taka że komu się dzisiaj chce czytać.Dzięki jeszcze raz za pomoc wam obu Pozdrawiam.(na koniec zdradziecka kropa hehe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...