Skocz do zawartości

Zawieszanie się gry


Tezeth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest coś w rodzaju skryptu/moda albo czegoś w tym rodzaju, co by naprawiało błędy gry? Często podczas skoków przez bramy albo za pomocą napędu skokowego kompletnie zawiesza mi gre, albo jak wlatuje do niektórych sektorów. Dobierałem skrypty ostrożnie, tak żeby nie było żadnych konfliktów, ale mimo tego czasem mnie szlag trafia jak muszę zrestartować komputer. Jakaś rada ? poza reinstalacją gry i zaczynaniem wszystkiego od nowa ?😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pośrednictwem Plugin Managera:

Ręcznie:

BSG Battle Star galactica

Scrop mapa

Numery rang

Gateless Jumpdrive

Samo szkolenie Marines

Militar Transport

RRF 2.2

M.A.R.S komendy dla wierzyczek

Oraz poprawiające wydajność gry:

Grax remove

LowPolyRoidsFakePatch

Adsigns_remove

Ostatnio dorzuciłem do gry "Befehlsbibliothek"(Biblioteka wymagana do poprawnego działania skryptów takich jak: Comercial Agent (spolszczenie tej biblioteki jest w pakiecie spolszczenia CA); MEFOS; CODEA; Military Transport.) mając nadzieje że to coś pomoże. Z marnym skutkiem.

Drugi raz zaczynam gre z tego powodu (zawieszanie się gry podczas skoków itp.) wcześniej byłem pewien że to przez konflikt RRF z Military Base Response. Więc przeinstalowałem gre na nowo, i zainstalowałem tylko RRF 2.2. Dałem gre na nowo, i dalej to samo.

W temacie RRF, Lizard coś wspomniał o aktualizacji biblioteki. Na czym to polega ? Bo widze że mam podobny problem do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RRF za dużo robi problemów, biblioteke zainsatlowałem, nie wiem czy nie za późno bo dalej się zawiesza gra jak wskakuje do niektórych sektorów.

Już nie raz widziałem na forum że przez RRF często trzeba wciskać reset z obudowy komputera... Tak więc chyba reinstal gry i znowu "New Game".

Teraz chyba zacznę z BSG +Improved race+ Military responde base. Mam nadzieje ze nie będzie się gryzło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2011 o 13:12, Tezeth napisał:

Teraz chyba zacznę z BSG +Improved race+ Military responde base. Mam nadzieje ze nie będzie się gryzło.

Będzie, wszystkie trzy skrypty RRF MBRR i IR są tego samego typu i instalowanie ich razem mija się z celem, a wręcz przeciwnie, może prowadzić do problemów. Polecałbym instalację tylko jednego z nich na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...