Skocz do zawartości

Xenoński "Unknown Object"


henryk5pio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając sobie listę statków na eng.x3tc.ru znalazłem takie coś: http://eng.x3tc.ru/x3_tc_ships/x3-ship.php?c=ODAyMjIzNTU

W grze do tej pory jeszcze nigdy tego nie widziałem... Ale jak zobaczyłem siłę osłon i kadłuba (to pomimo małej prędkości), uznałem, iż do mojej przyszłej Pantery bardzo by coś takiego pasowało (najlepiej w liczbie 30 sztuk (dwa pozostałe miejsca dla mnie:D))😛 Widział ktoś już kiedyś ten stateczek?? I czy jeśli on w ogóle jest w grze (w wersji 3.1) to da się go zdobyć jakoś?? Abordaż na M3 trochę mi dziwnie brzmi... a Xenoni jako "maszynki" chyba nie "opuszczają pokładu" jak inni piloci co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy wcale nie musieli wywalać statku, bo zawsze jakiś moder go może użyć. Np. w Reunion i (chyba) TC są kokpity z X2. Czyli statek jest ale nie można go nigdzie dostać. A jeśli nadal chcesz się kłócić to poleć do xenońskiego sektora i poszukaj takich statków, jeśli nie będzie to znaczy, że nie da się takowego normalnie zdobyć.

Poza tym UFO też ma taką nazwę i nigdy nie słyszałem, by ktoś miał takie na własność 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem dosłownie o tym kłóceniu się 😛 Tak dobre myśliwce xenoni by raczej posyłali do regularnej walki, a wtedy statki te miałyby normalniejszą nazwę (np. xenoński x), bo byłyby co najmniej tak pospolite jak L. Jestem na 99,9% pewien, że normalnie go w grze nie spotkasz, bo identyczny był w Reunion, miał nawet generator maskujący "Made In China" (dlatego pojawiał i znikał) 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statek to model z XTM-a, w tej chwili nie pamiętam czy był to Sohneński MM6 Zefir, czy M3 - Oriax, ale wydaje mi się że to pierwsze. jak ktoś gra jeszcze w XTM-a i ma do czynienia ze statkami sohnenów to może potwierdzi.

W TC statek nie występuje, jest tylko w w pliku TShips. Nie ma go w pliku Jobs, chyba że jakiś skrypt generuje go w sektorach Xenońskich. Do szukania polecam wyszukiwarkę statków mapy Scorpa.

Ale nie ma co się na niego napalać. Model jest niepełnosprawny - Max Laser Energy 0, czyli nie postrzelamy sobie z niego. Chyba że z Miotacz materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2011 o 13:30, henryk5pio napisał:

Mapa Scorpa ma tylko Zephyrusa w stoczni OTAS, a Oriaxa nie ma w ogóle:/ Szkoda... Czyli został mi tylko Falcon Sentinel 😛

Pisałem o Zefirze z XTM-a. Zefir ze stoczni Otas to inna bajka.

Jak nie wiesz co to jest XTM, to zaglądnij do działu X3 Reunion na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...