Skocz do zawartości

Odblokowanie profilu Dzikiego Splita


henryk5pio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam najwyższą rangę u Splitów (Honorowy Obrońca Rodziny Ronkhar na 18%) oraz sokole oko w rangach wojskowych. Gdzieś czytałem, że potrzeba "jakąś wysoką rangę" u splitów (nie było sprecyzowane, jak wysoką) i snajpera aby odblokować profil Dzikiego Splita. Mam więc więcej, a tu nadal ni widu ni słychu, chociaż parę innych profili samych z siebie się odblokowało... Żadnej fabuły na obecnej grze nawet nie tknąłem. Jedynie uruchomił mi się "Łowca skarbów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety problem nadal aktualny :/ Osiągnąłem bojową rangę Specjalisty na 3%, a u Splitów mam ich najwyższą rangę na 11%. Czy muszę osiągnąć wyższe wartości procentowe w tych rangach?? Osobiście wydaje mi się, iż problem jest tylko z rangą specjalisty, gdyż nie sądzę aby Splici wymagali i tak do odblokowania profilu najwyższej rangi. Ale jeśli się mylę, to od jakiego procentu w tych rangach pojawi mi się profil Dzikiego Splita??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacku ,z rejestrem wolałbym się nie bawić. Tak dobrze na kompie się nie znam no... A chcę normalnie, uczciwie w grze odblokować ten profil, gdyż najbardziej lubię splitów i tyle:)

Co do linku patrzyłem wcześniej. I spostrzegłem, iż myliłem się sądząc, że tylko snajper jest wymagany. Wiec dobiłem do tego specjalisty a tu kiszka:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale ja nie chcę się bawić rejestrem no... Po pierwsze to ryzykowne, a po drugie jak cheat:/ Aha, właśnie dobiłem Specjalistę do 52% i nadal ani widu ani słuchu Dzikiego Splita :/ Może, że faktycznie to FF?? Albo specjalista na 100%?? :/

A tutaj screen jako dowód: http://imageshack.us/f/219/x3screen00001.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przejdź sobie grę ze dwa trzy, razy to nauczysz się obsługiwać regedit.

Za pierwszym razem jest ciekawie, bo poznaje się grę. Za drugim i następnymi wyłącznie dla przyjemności z grania, ale żeby odblokowanie innych profili nazywać cheatem?

A poza tym, jeśli zrobisz to co w opisie to nic systemowi nie grozi. Chyba, że zaczniesz coś sam wywalać, o czym nie masz zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z grą jest ewidentnie nie tak (patch 3.1). Plus skrypt Station Repacker (nic więcej nie dodawałem, tylko ten jeden skrypt). Osiągnąłem rangę porucznika a tu się Dziki Split nie odblokował... Jako dowód screeny.

http://imageshack.us/f/90/x3screen00002l.png/

http://img39.imageshack.us/img39/7564/x3screen00003r.png

http://imageshack.us/f/18/x3screen00004x.png/

EDIT

LeWaR, uważam za cheat odblokowywanie profili regeditem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Yacku, w sumie to dla zasady i dla frajdy, bo gra powinna działać poprawnie. Zaczynam się zastanawiać czy to może jest wina tego, iż obecnie gram na skromnym kupcu... Albo faktycznie będę musiał zacząć kampanię Final Fury?

Jeszcze jedno. Profil: Niewierny zdrajca (podstępny zdrajca)wymaga rangę bojową: 3333, oraz rangę u Splitów: 10000. Na naszym forum znalazłem podane rangi od 0/30 do 30/30. A jak się do tego ma to 3333 i 10000?? Które to są rangi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2011 o 08:49, henryk5pio napisał:

Wiesz Yacku, w sumie to dla zasady i dla frajdy, bo gra powinna działać poprawnie.

Każdemu co innego sprawia frajdę 😛

W dniu 30.06.2011 o 08:49, henryk5pio napisał:

Jeszcze jedno. Profil: Niewierny zdrajca (podstępny zdrajca)wymaga rangę bojową: 3333, oraz rangę u Splitów: 10000. Na naszym forum znalazłem podane rangi od 0/30 do 30/30. A jak się do tego ma to 3333 i 10000?? Które to są rangi?

Żadne. ranga liczona jest w punktach. Osiągnięcie odpowiedniej ilości punktów to odpowiednia ranga.

Przelicznik ilość punktów - ranga, gdzieś widziałem, ale teraz nie pamiętam gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstępny zdrajca zawiódł mnie w tym sensie, iż mając najgorszą rangę u splitów miałem wszystko czerwone:D A Dziki Split tym, iż złe stosunki z argonami i to na takim poziomie, gdzie przypuszczam ,strzelaliby do mnie jak by mnie tylko ujrzeli... Przypuszczam, iż w Omicron Lyre też 😛 Ok, temat do zamknięcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Yacku, gdyby w podstępnym zdrajcy jeszcze udało mi się uciec z tego startowego sektora... Ale dorwali mnie w połowie drogi:D i tak kilka razy pod rząd 😛 OK. Temat definitywnie do zamknięcia.

Co wy tak z tym zamknięciem tematów? Tu nie Onet.pl, tu tematy zamyka się tylko po naruszeniu regulaminu forum. Każdy może dopisać swoje pytania i uwago w każdym temacie, nawet po dłuższym czasie od powstania tematu. Yacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...