Jump to content

a jednak znalazlam kolejny problem :)


Balbinka
 Share

Recommended Posts

Witam witam 馃榾

ja sobie tu tak podgladam i zagladam i podczytuje o tym co piszecie 馃榾

a piszecie wiele madrych postow i i takie troche naiwne tez sa hihihihihi

ale do zeczy potrzebna mi pomoc w wyjasnieniu jak przypisac statkowi baze 馃榾

albo ja niekumata jestem albo mnie sie cosik na oczka zucilo bo nijak znalesc nie potrafie ani w opcjach statku ani w instrukcji a ciagle czytam ze ten ma przypisana baze w statku czy w jakiejs fabryczce aja nie potrafie 馃榾 pomuzcie jak umiecie 馃榾

pozdrowienia z deszczowej szwecji zasyla Joanna 馃榾

Link to comment
Share on other sites

Witaj Balbinko 馃榾

Nie tylko Szwecja deszczowa, ale Polska te偶, szczeg贸lnie Szczecin w tym momencie. 馃榾

Baz臋 mo偶esz przypisa膰 w "Komendach" statku, czyli w czasie gry maj膮c wybrany sw贸j statek wciskasz "C", a potem gdzie艣 na dole powinna艣 m贸c przypisa膰 Baz臋 statkowi.

Link to comment
Share on other sites

Je艣li chcesz przypisa膰 statek zaopatrzeniowy do fabryki to w poleceniach fabryki wybierasz na pierwszej pozycji "Mened偶er stacji: Automat" czy co艣 w tym stylu. Potem w drugiej pozycji rozkaz贸w dla stacji wybierasz "Dodaj statek" i wybierasz statek z przestrzeni kt贸ry ma zaopatrywa膰 t膮 fabryk臋.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...