Skocz do zawartości

Problem z zadaniem Terran


XineX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam taki problem, że w misji głównej fabuły Terran muszę "Podążać za statkiem, ale go nie atakować, a najlepiej przeskanować jego bazę". Dobra, wybieram statek i biorę "podążaj". Latam, latam i... tamten statek ucieka, po czym pokazuje mi się żebym zaczekał, aż tamten facet się ze mną znowu połączy. Łączy się i każe znowu robić to samo... Nie wiem, może coś źle zrobiłem, ale po kliknięciu na nim, nawet z bliskiej odległości nie ma żadnego przycisku "skanuj", ani nic takiego.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklepuję odpowiedź 😛

Dajcie mi 2 minutki

Odpowiedź:

Najlepiej samemu manualnie pilotowac statek w tej misji. Jest tak ponieważ autopilot utrzymuje zbyt małą odległość.

(Pamętaj że musisz się utrzymać w pewnej odległości. Ani za bliskiej ani za dalekiej. Będziesz wiedział że jesteś w złej odległości od Pearle'a).

Gdy dolecisz za tym statkiem do Nieznanego Sektora zobaczysz stację, należy polecieć do niej i zbliżyć się na tyle blisko, żeby na dolnym pasku tekstowym pojawił się procentowy postęp skanowania. Wtedy utrzymaj odległość, aż do 100%.

Uważaj na piratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tejże Novy leć w odległości 2,5 km i w Unknown Sector grupka piratów + xenonów będzie chciała dobrać się do ciebie, w związku z czym najpierw im ucieknij aby uzyskać trochę czasu (o ile lecisz Rapierem), potem leć do stacji, zeskanuj stację i uciekaj stamtąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2011 o 13:55, Volvez napisał:

Jako, że się z tobą zgadzam wstawiłem ci plusa. 😛

Dałeś plusa, za to że nie reagowałem? 😀

Jest już kilka tematów w tym dziale dotyczących problemów z fabułami.

Kiedyś wszystkie pytania zadawane były w odpowiednim temacie w dziale FAQ, ale chyba nie jest to dobre rozwiązanie. Temat tamten rozrósł się, nikomu nie chce się go czytać, a pewne pytania się w nim powtarzają.

Myślę nad tym, aby zebrać pytania dotyczące problemów z fabułami i odpowiedzi na nie w jakąś sensowną formę. Ale na razie nie mam na to czasu.

Może zamiast sobie "plusować" coś doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...