Skocz do zawartości

Morze mozliwosci ! Czyli od jakich skryptow zaczac


STUCKOV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Troszke mnie tu nie bylo ale w koncu przesiadlem sie z X3 reunion na TC. I tu zaczyna sie moj problem. Mianowicie przy tak ogromnej ilosci skryptow nie bardzo wiem od czego zaczac. W tc jestem ciagle nobem. Dlatego zwracam sie z pytaniem do bardziej doswiadczonych kolegow ,jakie skrypty "POWINIENEM" zainstalowac. Wiem ze to dosc indywidualna sprawa ,ale generalnie istnieja takie bez ktorych nie wyobrazamy juz sobie gry. Ktore bardzo sobie cenicie. Ja sam mam taki zestaw do reunion ale tc to juz inna bajka. Dlatego prosze was o rady i porady drodzy koledzy.

PS mam WYJATKOWO glupie pytanie.... Ale jak w TC moge przeskanowac obiekt?! Potrzebny mi jakis specjalny skaner policyjny czy cos? Po wejsciu w informacje o celu z odleglosci 535 m nie mam takiej mozliwosci co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny ci skaner który musisz jakoś znaleźć. nie pamiętam gdzie niestety.

Jeśli chodzi o skrypty:

ważny jest bonus pack (instalowany wraz z jakimś patchem) kilka przydatnych funkcji dodaje.

przydatny w handlu będzie Extendent Trade Commands Software

Jeśli grasz ekspansywnie to ściągnij któryś ze skryptów sector takeover

Jeśli lubisz przegięte (wg niektórych) statki to polecam skrypt ATF shipyard

Wiele przyjemności z rozgrywki zapewni ci z pewnością Salvage Claim Software MkI (cały hangar możliwości)

Ja takich używam i sobie je chwalę, za jakiś czas pewno dobierzesz sobie własne które pasują do twojego stylu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2011 o 22:46, Volvez napisał:

ważny jest bonus pack (instalowany wraz z jakimś patchem) kilka przydatnych funkcji dodaje.

Skaner Ładunku - dostępny w Dokach zaopatrzeniowych i Placówkach Wojskowych.

Bonus Pack instaluje się osobno, a nie z patchem. Do tego nie polecam, zawarte w nim skrypty (jakie, można przeczytać w odpowiednim temacie o BP) są dostępne luzem na forum o skryptach i modach Egosoftu w nowszych, ulepszonych wersjach. BP był robiony za wcześnie i na siłę, aby tylko powstał.

Co do innych skryptów, wszystko zależy od stylu gry, jaki preferujesz i tego co Ci w nim brakuje. Jeśli walczysz to szukasz skryptów ulepszających walki, jeśli handlujesz, to szukaj skryptów wspomagających handel.

Jeśli klikniesz w linka w mojej stopce "Używane skrypty i mody" znajdziesz w pierwszej sekcji dotyczącej mojej obecnej gry z TOTT zestaw moich podstawowych skryptów. Może coś z nich cię zainteresuje, jak nie to szukaj poniżej w sekcji skrypty używane wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale zapytać nie zaszkodzi ;p

Po paru latach przerwy w grze postanowiłem że znowu zacznę grać. Nie ukrywam że wielu rzeczy zapomniałem.

Parę podstawowych pytań.

1.Jest jakaś "paczka" z podstawowymi modami, najczęściej używanymi ? Jeżeli tak to poproszę o te mody.

2.Czy mapa scropa działa też przy TC ?

3.Pathe ściągać z oficjalnej strony egosoftu?

4.X³TC All In One Bonus Package (v4.1.01) zainstalować przed czy po instalacji patha 3.1 ?

ps. jedyny nick jaki pamiętam z tego forum sprzed laty to Yacek ;p że też masz cierpliwość do takich jak ja ;p

z góry dziękuje i pozdrawiam 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...