Skocz do zawartości

Generator impulsow wstrzasowych.


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grajac wczesniej w X3 nnie mialem okazji w ogole wyprobowac tej broni, jak rowniez nie udalo mnie sie spotkac wrogow walczacych za jej pomoca. Akurat wczoraj robie sobie misje swoim tukanem i no wpewnym momencie zaczala mnie gonic piracka korweta - maruder. Zostalem trafaiony salwa z GIW i zaczelo mna wirowac jak w pralce! Masakra! W tym czasie bylem podskubywany przez mniejsze ptaki drapiezne! Nastepnie uzylem napedu skokowego by uciec do sasiedniego sektora, gdzie przesiadlem sie do M3 chcac dokopac w ten sposob maruderowi. Maruder otworzyl ogien z giw juz bardzo wczesnie, ale zauwazylem ze bedac w M3 ta bron w ogole nie powoduje zadnych ubocznych efektow poza minimalnym ubytkiem mocy w tarczy. Hmm.. Spodziewalem sie ze bedac w mniejszym statku od TS to mnie dopiero wy......i.

Powiedzcie mi na jakie statki ta bron dziala jakem opisal na poczatku ? Czy zdarza sie wam tego uzywac i jakich sytuacjach ten sprzet znajduje zastosowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem dawno temu, jeszcze w pierwszej mojej grze. Znalazłem GIW gdzieś w przestrzeni, zresztą do dziś znajduję paczki z nim. Działanie ma takie jak opisałeś, czyli znikomy ubytek tarcz i nic po za tym. Mając słaby statek M3 warto jednak mieć go na pokładzie. Świetnie sprawdza się w momencie ataku Twojego statku przez silniejszego przeciwnika. Jedna salwa z GIW i wrogi statek zamiast celnego ostrzału twojej jednostki, który skończyłby się zniszczeniem ciebie, dostaje kopa i tak jak pisałeś tańczy jak w wirówce. Ty zyskujesz czas na ucieczkę, lub podładowanie reaktora i odpłacenie się agresorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim Otas Elite mam 1 szt. GIW wespół z kilkoma AC Beta i 2 x WMP Alfa na dziobie. W salwach GIW + AC razem nie pozwalają wrogiemu statkowi się odgryźć 😀. Strzelanie z samego GIW z odległości większej niż ma zasięg wrogie WMP przy ataku od czoła (mój i wrogi statek lecące "na zderzenie") nie pozwalają mu strzelać ciągłą salwą, jak to ma w zwyczaju i z bliska po przełączeniu na AC szybciej mogę wroga wykończyć. Świetny laserek w zwarciu 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...