Skocz do zawartości

Nexus: The Jupiter Incident


pershing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nexus: The Jupiter Incident graliście w to?

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1262

Baaaardzo fajna gierka, choć dobitnie liniowa ale za to wciągająca ze względu na fabułe i walki

można było niszczyć bronie, osłony, napęd dosłownie całe wyposażenie statku 🤔

szkoda że nie ma drugiej części ;/

znacie może jakieś podobne gry?

podobne do X3, Nexus'a?

grałem w Darkstar One ale na dłuższą mete jest nudny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj podaj link do spolszczenie sam kiedyś znalazłem spolszczenie ale było niekompatybilne i posypało mi grę🤔

a tak dla ścisłości to zrobili ją Węgrzy i u nich grano w nią w sieci, a do nas nawet nie doszła do dystrybucji sklepowej tylko gazetowej i jaki tu szacun dla bratanków 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sposób wypakowania nexus_00.dat opisany w pliku przeczytajto.txt spolszczenia u mnie nie zadziałał znalazłem informację że narzędzie datool.exe jest obsługiwane z poziomu wiersza poleceń.

By uprościć ścieżkę dostępu do rozpakowywanego pliku utworzyłem na dysku d folder roboczy o nazwie: r, umieściłem w nim pliki nexus_00.dat oraz datool.exe

Otwierasz wiersz poleceń ( w Win7 w menu start w oknie wyszukiwania wpisujesz: wiersz polecenia i w wynikach wyszukiwania pojawia się odpowiedni skrót.

Otwiera ci się okno:

post-242-0-11178300-1304850786_thumb.jpg

Przejcie do dysku D:

post-242-0-81112900-1304850957_thumb.jpg

Następnie przechodzisz do folderu r

post-242-0-70509100-1304851375_thumb.jpg

Po otwarciu programu datool uzyskujesz listę dostępnych poleceń, wpisujesz teraz "datool x d:\r\nexus_00.dat"

i po naciśnięciu enter nastąpi wypakowanie zawartości pliku dat.

post-242-0-84014400-1304851095_thumb.jpg

Wypakowane pliki przenosisz do folderu gry, trzeba także zabrać z tego folderu plik nexus_00.dat - ponieważ gra odwołuje się do niego w pierwszej kolejności ignorując wypakowane pliki. Następnie do odpowiednich folderów kopiujesz zawartość spolszczenia: universe oraz/lub sound - ten ostatni tylko wtedy gdy chcesz zastąpić angielskie komunikaty wersjami polskimi cytuję "W folderze sound znajduje się prawie 80 komunikatów po polsku zrobionych za pomocą Expressivo Ivona®. Nie każdemu muszą się podobać więc można pozostać przy oryginalnych angielskich."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...