Skocz do zawartości

Game Dev Story


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł! :]

Strasznie wkręciła mnie gra Game Dev Story. Jedna z nielicznych gier, które naprawdę dobrze dobrze działają na moim LG P350. Muszę przyznać, że twórcy mieli bardzo fajny pomysł na rozgrywkę i co jakiś czas otrzymujemy nowy element zabawy, abyśmy się zbytnio nie nudzili.

Game Dev Story polega na... tworzeniu gier, jak sama nazwa na to wskazuje. Na początku zabawy do naszej dyspozycji oddano małe pomieszczenie, które mieści zaledwie czterech "twórców" i tylko od naszego zarządzania zależy czy nasze studia wzbije się na wyżyny dewelopingu czy z hukiem dobije się do dna. Po dłuższej sesji gra potrafi być lekko monotonna, ale nie jest to strasznie dokuczliwe. Na GDS wydałem około 14 zł i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na ten tytuł. Jeżeli macie smartfona to powinniście czym prędzej zaopatrzyć się w Game Dev Story.

Nawet nie pytajcie ile ja się dzisiaj namęczyłem, aby nagrać filmik z Game Dev Story, zgrać go na dysku, przekonwertować do ludzkich formatów, a następnie obrobić w programie. Ale, suma summarum, prace nad filmikiem zostały zakończone i stworzyłem z tego kolejny odcinek Rozgrywki 2.0. Wybaczcie, że dosyć chaotycznie gadałem, ale miałem kilka elementów nie sprzyjających prawidłowemu tokowi rozumowania i mówienia. 🤔 Zapraszam na "krótki" seans. =]

Rozgrywka 2.0 - Game Dev Story - partyzancki odcinek Rozgrywki, w którym starałem się pokrótce przedstawić grę. 😀

Powoli się oswajam ze smartfonami, więc istnieje spora możliwość, że będę dalej się bawił w omawianie aplikacji mobile. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...