Skocz do zawartości

Jumpdrive Elysium of Light


sokollbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecialem do Elysium of Light, aby zakupic jumpdrive, uzywalem do zlokalizowania mapy scorpa. Dolecialem na miejsce ale Argon equipment docku nie ma.. No i cala droga na nic.. Nie wiem o co chodzi, na mapie scorpa pisze ze tam jest, ale gdy dolecialem niczego takiego nie bylo. Gdze moge kupic jumpdrive w okolicach Elysium of Light ? U argonow musze repe walic i na nowo leciec do hq? Bez przesady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TC bez skryptów napęd skokowy znajdziesz (poza ziemskimi sektorami) w Home of Light, Legend's Home i Queen's Harbor. Niestety bez nabijania reputacji się nie obejdzie. Plus taki, że w TC szybko to idzie, parę krótkich misji i powinieneś móc kupić ten napęd.

Jeśli mapa scorpa pokazuje Ci błędne informacje to upewnij się czy odpowiednio ją skonfigurowałeś i uaktualniłeś jej dane w grze. W FAQ Yacek opisał cały proces, zerknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za rasa gonerzy maja jeden sektor i to sie nawet nie oplaca jak widze dla nich nic zrobic, bo jedyne co maja to 2 fabryki jakies i to slabe? A widzisz jesli nie mam wystarczajacej repy u argonow to nie moge do wazniejszych sektorow wlatywac, a jesli w cloudbase south west to jest terytorium argonow, lecz jest tam stacja gonerow to bd mogl wleciec chocby do nich, czy zas wyleci obronca z japa ze nie moge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A co to za rasa gonerzy maja jeden sektor i to sie nawet nie oplaca jak widze dla nich nic zrobic, bo jedyne co maja to 2 fabryki jakies i to slabe?

Zobacz do FAQ misji fabuł TC i zobacz do fabuły Gonerskiej, nagroda za nią jest bardzo fajna.

Cytat

A widzisz jesli nie mam wystarczajacej repy u argonow to nie moge do wazniejszych sektorow wlatywac, a jesli w cloudbase south west to jest terytorium argonow, lecz jest tam stacja gonerow to bd mogl wleciec chocby do nich, czy zas wyleci obronca z japa ze nie moge?

W TC w sektorze Cloundbase Sound West nie ma Świątyni Gonerów, więc nie masz tam po co lecieć. Nigdzie nie ma Świątyni z Napędem Skokowym. Przeczytaj opis instalacji Mapy Scorpa i naucz się ją uaktualniać, bo cały czas patrzysz na mapę z X3R, a to spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem mape skopiowlem pliki ze script do script i z t do t z folderu mapy do folderu gry. Wchodze do gry w interfejs i na samym dole powinno tam pisac cos i mam przypisac klawisz, lecz nie ma tam nic poza "budowa stacji itd.." Uzywam mapy, lecz bez zadnych uaktualnien, i czy Legend's Home i Queen's Harbor naleza do argonow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś coś źle zrobić. Mapę Scorpa instalowałem kilka razy w różnych folderach z grą. Instalowali ją inni gracze i nikt nie miał z tym problemów. Chyba że właśnie zrobił coś źle przy kopiowaniu plików.

W temacie FAQ o mapie Scorpa masz link do tematu o mapie Scorpa dla TC, tam zaglądnij i poczytaj.

A może pobrałeś starszą wersję mapy dla X3R? Dlatego skrypty Ci nie działają? Czyli znów nie doczytałeś do końca FAQ 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

xD gre mam do v2.5 a mapa jest v1.2 moze o to kaman? Zarejestrje sie na tej stronie mamut zeby pobrac mapke i przekopiuje pliki raz jeszcze a powiesz mi skoro moja mapa nie hazia czy Legend's Home i Queen's Harbor naleza do argonow?

Eh, ręce opadają.

Na jakim patchu grasz w TC nie ma znaczenia. X3R - czyli X3 Reunion to poprzednia wersja gry. Są dwie wersje mapy jedna dla X3R, druga dla TC, w FAQ wyraźnie o tym piszę, tekst jest na czerwono, aby każdy go zauważył, widać nie masz okularów.

Na Mamucie dostępna jest mapa Scorpa dla X3R, dla TC musisz pobrać mapę ze strony producenta, link znajdziesz w FAQ lub w temacie o mapie Scorpa dla TC (temat jest na pierwszej stronie w dziale o grze TC, masz też linka do niego w FAQ).

I nie tylko Argoni, Ziemianie też 😀

W X3R mieli go tylko Gonerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...