Skocz do zawartości

Dragon Age II


Melkor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z Was gra właśnie w dragon age II to mam mu do zaoferowania klucz do zbroi Isaac'a Clarke'a z Dead Space. Klucz ten otrzymałem właśnie po zakupie Dead Space 2 a że w Dragon Age grać raczej nigdy nie będę to pomyślałem że oddam go oczywiście za darmo komuś kto w nią gra 😀 Jeżeli ktoś taki jest na tym forum to niech da znać w komentarzu a dostanie klucz na PW 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie pisać wszystko jest w grze poczytaj tu http://www.dragon-age.pl/poczatek-o-grze.html grałem w Dragon Age początek po dłuższym rozbracie z grami tego typu ostatnio prze Dragon Age grałem w Gotika ale mi nie podchodził wcześniej grałem w Dungeun Siege a pierwszą grą tego typu była gra Baldur`s Gate obie części z dodatkami gra naprawdę powaliła mnie na ponad 200h gry teraz już takich molochów nie robią. Teraz mam zamiar nabyć Dragon Age II choć wiem że została zrobiona pod konsole i krytycy już ją okrzyknęli klapą a ja czekam aż cena spadnie do około 70 pln bo teraz to kupują tylko napaleni moim zdaniem dużo przepłacają gra tego nie jest warta kupie w reedycji już poprawioną, głównie mi chodzi o możliwość importu bohatera z części pierwszej niby mają to zrobić i czekam na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja miałem przyjemność grania w tę grę u kolegi.

Plusy:

+ system walki szybki, zwinny, efektywny i efektowny - to mi się podoba

+ fabuła: całkiem ładnie zwinnie przeszli od historii naszego bohatera Szarego Strażnika do zwykłego mieszkańca wioski zniszczonej przez plagę.

+ utrzymany klimat zabawnych tekstów postaci.

Minusy:

- powtarzające się lokacje, zupełnie nie rozumiem twórców nie chciało im się czy jak?

- bardzo krótka, jeśli przejście gry jedną postacią nawet z zadaniami pobocznymi jest kwestią jednego weekendu (no może plus jeden dzień)

- po przejściu gry raz brak możliwości importu postaci i zagrania tą samą odnowa (co np. uniemożliwiło mi pobawienie się nowymi czarami pod koniec gry) nie można było tego zrobić tak jak w MassEffect 2?? trzeba zaczynać wszystko od początku.

Gra bardzo fajna mnie osobiście wciągnęła, warto zagrać chociażby dla dalszego ciągu opowieści (może nie bezpośredni ten dalszy ciąg, ale też jest fajnie). Z przyjemnością kupię grę (jak tylko z tanieje bo płacić za DA 140zł to dużo za dużo) i przejdę ją jeszcze nie raz (tak jak ME2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...