Skocz do zawartości

Brennan's Triumph, miny.


Muaarthinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No szlag mnie już trafia, aż się zarejestrowałem.

Wykonuję misję z ziemską bramą. Jestem już w docelowym układzie, ale kiedy zbliżam się do owej bramy, to miny powodują rozerwanie mojego statku na tysiącelementowe puzzle - to oczywiście logiczne. Ale jak się tych zawszonych drani pozbyć? Coś gdzieś czytałem o użyciu rakiet, ale nie mam żadnych niestety. Jak w ogóle te pieprznięte bydlaki wyglądają? Mój statek nie namierza tych piekielnych bękartów - powinien to robić? Jak mam się uporać z tym diabelskim nasieniem?

I jeszcze jakiś skurczybyk pirat ciągle mnie atakuje gdy za długo się namyślam nad sposobem w jaki tym razem dam minom przyozdobić kosmos flakami po moim bohaterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc musisz się wrócić po rakiety. Proponuję osy, bo moskity często pudłują.

Co do wykrywania min, naciśnij "t" i szukaj celownikiem wokół bramy. Możesz też sprawdzać na mapie sektora. Oczywiście aby trafić rakietą musisz namierzyć minę. Zwykle rozwalenie miny powoduje zniszczenie kilku innych znajdujących się w pobliżu.

Jak dobrze pamiętam ja kupowałem około 12 os, nie pamiętam czy coś potem mi zostawało.A jeśli zostanie to na pewno się przydadzą, ew. możesz je gdzieś opchnąć 😀. Kupić je można w fabryce w Ore Belt i pewnie w dokach zaopatrzeniowych.

Co do pirata... Spróbuj oddalić się od niego, jeśli polecisz po rakiety pewnie przestanie Cię ścigać 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...