Skocz do zawartości

Jak pobudzić gospodarkę (za pomocą CheatPackage)? :P


Zwierzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, mam mały problem.

Gram sobie już dobry kawałek czasu, Improved Races ustawione na 'Hot War' i wszyscy się biją ze wszystkimi aż miło popatrzeć... z dużej odległości 😀

Jednak jak to zwykle na wojnach bywa - surowce i produkty znikają ze sklepów bardzo szybko.

Często irytuje mnie fakt kiedy muszę lecieć na drugi koniec mapy po to aby kupić jeden egzemplarz broni albo kilkanaście jednostek potrzebnego produktu 😀

Dlatego zastanawiałem się czy dałoby radę 'pobudzić' gospodarkę za pomocą CheatPackage.

Po kliknięciu na stację i aktywowanie Cheat Menu pojawia się ciekawa opcja aby wybrany obiekt był zawsze zaopatrzony w produkty.

I tu pojawia się moje pytanie - według was jakie stacje w jakich sektorach opłacałoby się wspomóc tym 'czitem' aby wszystkie rasy zaczęły wreszcie lepiej prosperować?

Na razie ustawiłem w ten sposób 13 Stacji Handlowych, znajdujących się w dość dalekiej odległości od siebie:

-u Boronów: Kingdom's End i Lucky Planets

-u Argonów: Argon Prime i Omicron Lyrae

-u Paranidów: Paranid Prime i Cardinal's Domain

-u Splitów: Family Pride i Family Njy

-u Teladian: PTNI Headquarters, Grand Exchange, Seizewell

-u Terran: Saturn

-u Piratów: Gaian Star

Czy według was to co zrobiłem rozrusza trochę gospodarkę we wszechświecie? Albo czy przynajmniej pozwoli mi po jakimś czasie kupować więcej niż kilka produktów max. naraz? 😀

Wszelkie opinie miło widziane 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...