Skocz do zawartości

Statki od razu na 100%


sonder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytania.

1.Czy jest może taki skrypt lub mod który umożliwia kupowanie statku zrobionego na 100% (najlepszy sprzęt, osłona itp)? oczywiście też bedą dorsze.

2.Jak jest to bym poprosił linka a jak niema to czy istnieje taka możliwość napisania takiego.

Był by wdzieczniy bo czasami mam ochote powalczyć ale nie mam sprzetu zrobionego.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, to nie ma. Ale jak naprawdę tak bardzo zależy Ci na tym, by popsuć sobie grę to ściągnij sobie Cheat package, czy jak mu tam. Za jego pomocą możesz dodawać sobie do woli w każdej chwili uzbrojenie, tarcze i temu podobne pierdoły 😀

Pytanie tylko po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przeciez mozna kupic statki juz z bronia i najmocniejszymi oslonami, chodzi ci tez o ekipunek, tuningi i ladownie. Jest cos takiego w modzie SRM, Statki w wersji PAR (prepped aand ready), maja wszytsko co potrzeba.

Jest jeszcze taki skrypt http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=252575 Auto Prep Ships,

właśnie o to mi chodziło

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kiedyś wpadł ten skrypt w moje obrzydliwe łapska, ale jakoś mi nie przypadł do gustu. Ale, z tego co tam teraz widziałem, to nie przypominam sobie bym posiadał takie menu. Widocznie, to chyba jakaś "lepszejsza" wersja. Trzeba będzie się temu przyjrzeć 😀

No faktycznie, zachwycony nim nie byłeś: http://xudb.pl/topic/819-re-auto-prepping-ships/page__pid__24177__st__10#entry24177 😀

Tak przy okazji, może pokusisz się po testach na opis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

żeby kupić statek np: Tokio, Osaka odrazu zrobione na full bo szukać uzbrojenia to jeden wielki kłopot

Kupić to raczej nie można. Można użyć skryptów do automatycznego uzbrajania i wyposażania. Ale czasem właśnie takie szukanie ostatniej potrzebnej sztuki broni to jest zabawa.

Jak ktoś nie lubi szukać, to dzięki mapie Scorpa znajdzie wszystko, wystarczy tylko potem wysłać statki na zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego skryptu nie ma i raczej nie będzie. A jak już, to na pewno będzie totalny cheat 😀 Więc, na dzień dzisiejszy pozostaje CI Cheat package. Za jego pomocą uzbrój sobie jak ci się podoba. Następnie spisz uzbrojenie i w mapie Scorpa sprawdź ile to kosztuje. Gdy podliczysz za pomocą Add money to player acount wpisz minus '-' przed sumą i otrzymaną sumę. Przykładowo -25.123.456 i taka kwota zostanie odjęta od twojego konta 😀 Cheat package nie tylko dodaje kasę, ale jeżeli dasz minus na początku, to ci ją odejmie. Tak samo jest z towarami na stacjach wybierz produkt daj "-" i taki towar uszczupli się w ładowniach stacji ;D

Ten sposób to Cheat, ale jeżeli bardzooo na tym ci zależy, to chyba jest jedyne wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ja właśnie po to chce to bo czasem mam ochote powalczyć w sektorach Xenon ale jak mam szukać broni itp. to masakra

no chyba że ktoś da zapis jakiejś dóżych bitew bo chce WALCZYĆ!!!

1. Najpierw naucz się handlować, budować, że o poprawnym pisaniu nie wspomnę.

2. Save z innej gry mogą nie działać u ciebie, każdy ma inny zestaw modów i skryptów, a to może powodować iż plik save nie będzie do otworzenia w innym zestawie modów i skryptów lub w czystej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...