Skocz do zawartości

Dziwne zjawisko (Setki Odkrywców)


fieryangel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po walce na Arena Deatchmatch w Antigone Memorial poleciałem sobie do Kingdom End żeby zobaczyć wygraną. Na miejscu mym oczom ukazało się 22 strony Arg. Odkrywców 😀 484 statki... Na mapie wyglądają jak rozkopane mrowisko. Myślałem, że może to moja widownia opuszcza Arenę po walce 😀

Mam Screeny, ale imageshack nie trawi plików *.tga. Jak coś wymyśle to wstawię.

Mieliście kiedyś do czynienia z takim czymś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Arenie, jeszcze nie, na razie nie brałem udziału w walce, ale może dziś się skuszę.

Co do .tga to darmowym Irfanview zmienisz bez problemu na .jpg

Natomiast w poprzedniej grze jedna stocznia piracka produkowała jak najęta Pir.Novy w "Niezidentyfikowany obiekt" jako pilot. Pod koniec gry miałem ich wokół tej stoczni niezłą gromadkę. Nic nie robili, a i ja z nimi też nie wiedziałem co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że to nie przez udział w walce, ale bardzo prawdopodobne, że przez ten mod. Wczytałem sejwa z przed walki, i Odkrywcy już tam byli.

Przypuszczam, że pojawili się po zainstalowaniu Deathmatch Areny, ale nie mam 100% pewności, bo dawno w Kindgom End nie byłem.

Sprobuje usunąć moda i zobaczę czy znikną - choć to wątpliwe.

Szkoda, że nie trzymam z Paranidianami, bo mógłbym sobie nieźle reputacje podnieść wybijając tych Odkrywców 😀

Wygląda to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrywcy są Argońscy, a ci są wrogami Paranidian, nie tak to działa ?

Zawsze zajmowałem się handlem, więc mogę się mylić 😀

Używam tylko Military HUD.

Usunąłem właśnie Arenę, ale Odkrywcy dalej tam byli. Co więcej zauważyłem w środku tego roju Bor. Hammerheada szybkiego reagowania, który eksplodował, gdy chciałem zobaczyć jego statystyki. W sektorze nie było żadnych wrogów.

Znacie jakiś sposób żeby się ich pozbyć ? Nie wystrzelam ich, bo zależy mi na Reputacji Argonów, ale za to, że tan się pojawili miałem już taki zamiar ]😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego skryptu/moda z nazwą Skirmish.

Nie ma jakiegoś "inwazyjnego" sposobu na ich usunięcie ? Jakiś cheat albo coś w tym stylu ?

Jest jakiś sposób na ustawienie reputacji ? Jak nic nie wypali to myślę, że ich staranuje, jak radzi ZERO, i jakoś ustawię sobie reputację na taką jaką mam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy pomocy skryptu Cheat możesz niszczyć statki i te zniszczenia nie są tobie przypisywane (tylko sile wyższej)

jest jeszcze metoda która podniesie ci range u Boronów

przy pomocy tego skryptu stwórz np. Pirackiego Reavera poczekaj aż on skończy z nimi i ty skończ z nim 😀

Ale pamiętaj ten skrypt PSUJE frajdę z gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

przy pomocy skryptu Cheat możesz niszczyć statki i te zniszczenia nie są tobie przypisywane (tylko sile wyższej)

O takie coś właśnie mi chodziło. To wygląda na dobre [ostateczne] rozwiązanie kwestii Odkrywców i w cale nie popsuje, ale wręcz poprawi przyjemność z gry, bo znów będę mógł latać po Kingodm End (lubię ich muzykę 😀). Przecież nie zacznę Cheatować innych rzeczy, nie bój nic - przyjemność z gry najważniejsza! 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...