Skocz do zawarto艣ci

Statek flagowy

Zwierzu
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim 馃槢

Jak to co roku bywa zacz膮艂em sobie od nowa przygod臋 z X3TC. I nie, nie b臋d臋 si臋 jak co roku pyta膰, kt贸re mody polecacie a kt贸re nie 馃榾

Sw贸j w艂asny ulubiony zestaw ju偶 mam hehe.

Zauwa偶y艂em, 偶e ostatnio wysz艂a nowa wersja modu SRM dodaj膮cego nowe statki, ci臋偶kie fregaty (lepsze od zwyk艂ych M7 ale jednak ciut gorsze od M2). I teraz mam powa偶ny dylemat bo zwykle jako swoje statki flagowe wybiera艂em g艂贸wnie M7ki a po wprowadzeniu nowo艣ci nie wiem czy zakupi膰 jak zwykle fregat臋 czy mo偶e ci臋偶k膮 fregat臋 czy nie lepiej od razu zbiera膰 na niszczyciel 馃榾

Przede wszystkim zale偶y mi, 偶eby statek by艂 umiarkowanie szybki i zwrotny, mia艂 hangar kt贸ry pomie艣ci M3k臋 i jeden statek zwiadowczy (czyli min. dwa sloty) no i 偶eby mia艂 sensowny dost臋p do r贸偶nych rodzaj贸w uzbrojenia.

Czy mogliby艣cie mi poradzi膰, kt贸ry statek w moim przypadku sprawdzi艂by si臋 najlepiej? My艣la艂em nad Argo艅skim Cyclopsem (fajnie wygl膮da) ale mo偶e mieliby艣cie jakie艣 sensowniejsze 'typy'? 馃榾

My艣la艂em jeszcze nad Kvasirem ale kurd臋, te statki Terran i ATF nawet pomimo szlif贸w w SRM s膮 jak na m贸j gust zbyt OP :C

Gdyby chocia偶 im pr臋dko艣膰 zani偶ono to by nie kusi艂y tak bardzo 馃榾

Za wszelk膮 pomoc z g贸ry bardzo dzi臋kuj臋 馃榾

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Miej 3 okr臋ty flagowe r贸偶nych klas i r贸偶nego przeznaczenia.

Jeden b臋dzie si艂膮 ognia - na nim b臋dzie opiera艂a si臋 twoja dyplomacja

Drugi b臋dzie szybkim my艣liwcem M3+ (lub takim kt贸ry ci odpowiada) - aby ty艂ek do fotela nie przywar艂

Trzeci powinien by膰 mixem drugiego i pierwszego. Co艣 a la M6/M7 - Dla cel贸w r贸偶nych.

Odno艣nik do komentarza

No taki mam plan: M3 ju偶 jest, szybki M5 do zwiadu te偶, M6 te偶 czeka w pogotowiu ale mi przede wszystkim zale偶y w艂a艣nie na fregacie, kt贸ra mog艂aby pomie艣ci膰 oba my艣liwce. Niestety za kr贸tko jeszcze gram 偶eby sobie pozwoli膰 na wi臋ksze rarytasy w stylu Osaki czy innego Pythona hehe.

Dlatego zale偶y mi na razie na stateczku, kt贸rego m贸g艂bym wykorzysta膰 'do wszystkiego i do niczego' 馃槢

Fregaty zawsze mnie poci膮ga艂y (heheh), lecz teraz kiedy mo偶liwo艣ci jest coraz wi臋cej to m臋tlik ma艂y si臋 w g艂owie robi bo nie do ko艅ca wiadomo co wybra膰 馃榾

Niby pr贸bowa艂em por贸wnywa膰 wszystkie dost臋pne statki M7 i M7+, ale SRM tak skutecznie je balansuje 偶e sam ju偶 nie wiem, kt贸ry z nich by艂by sensowny na najbli偶sze kilkana艣cie godzin jako statek 'dowodzenia' 馃榾

Odno艣nik do komentarza

Na samym pocz膮tku jak zaczynam gr臋 to lubi臋 po prostu lata膰 i wykonywa膰 misj臋 jednym my艣liwcem, jednym zwiadowczym M5 oraz jakim艣 du偶ym statkiem, dzia艂aj膮cym jako 'baza bojowa' dla tych dw贸ch 馃槢

Dlatego idealne dla mnie s膮 fregaty - hangar w sam raz, szybko艣膰 i zwrotno艣膰 pozwalaj膮ca na 'wymanewrowanie' niszczycieli oraz zadowalaj膮cy dost臋p zar贸wno do broni anti-fighter i anti-cap 馃榾

Do tej pory 艣wietnie sprawdza艂 si臋 Gryf, poniewa偶 jednak w modzie SRM dosz艂o kilka nowych statk贸w (w tym te 'ci臋偶kie fregaty') to po prostu zastanawiam si臋 czy nie poszuka膰 czego艣 lepszego w por贸wnaniu do Gryfa, zw艂aszcza z wi臋kszym potencja艂em bojowym.

St膮d ten temat, wiem 偶e jeste艣cie znacznie lepiej obeznani w takich tematach dlatego chcia艂em Was prosi膰 o malutk膮 pomoc w wyborze 'optymalnej' fregaty 馃榾

Odno艣nik do komentarza

Dobra, po wielogodzinnych testach doszed艂em do wniosku, 偶e najlepszym dla mnie wyborem b臋dzie Splicki Ocelot :]

Szybki, zwrotny, hangar na dwa my艣liwce i sensowny dost臋p do uzbrojenia.

Sorkvild, po sygnaturce domy艣lam si臋, 偶e grasz w艂a艣nie w X3TC wraz z SRMem 馃槢

Czy m贸g艂by艣 mi doradzi膰, jaki zestaw uzbrojenia by艂by dobry dla takiego Ocelota?

Ocelot ma razem 32 dzia艂a - 9 Front, 6 Lewo, 6 Prawo, 4 G贸ra, 4 D贸艂 i 3 Ty艂.

U mnie zestaw p贸ki co wygl膮da tak (gram w X-y zawsze po angliku wi臋c nazwy angielskie):

Front - 9 PPC (Photon Pulse Cannon) - atakuje tylko m贸j cel

Lewo, Prawo - 12 HEPT (High Energy Plasma Thrower) - atakuj膮 wszystkich

G贸ra, D贸艂 - 8 ISR (Ion Shar Railgun) - atakuje wszystkich

Ty艂 - PALC (Phased Array Laser Cannon) - ochrona p-rakietowa

Aktualnie robi臋 Ocelotem misj臋 Final Fury i z Kha'kami nie mam 偶adnych problem贸w, ale je艣li istnieje jaki艣 lepszy zestaw uzbrojenia dla takiej fregaty jak moja to za wszystkie porady by艂bym bardzo wdzi臋czny 馃榾

Odno艣nik do komentarza

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

Udost臋pnij

• Dodaj now膮 pozycj臋...